podział uprawnień C+

tks25152

New member
Podział sygnału Cyfra +

Witam,

Mam splitter SmartWii. Na nowej karcie dzieli mi bez problemu sygnał na dekodery Ferguson AF6318 i Philipsa ( stary model jaki dawali w Cyfrze). Niestety nie mam sygnału na najważniejszym dekoderze czyli GI 890 CRD. Czy jest to wina splittera czy dekodera GI ?.Soft na GI mam z 04.06.2008. Co zrobić aby mieć sygnał na dekoderze GI. Mam pełen pakiet C+ z kanałami HD. Oczywiście karta włożona bezpośrednio do Goldena śmiga aż miło.
Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
 

bietka

New member
Do splittera zakupiłam nową kartę,która była zalecana po wymianie kart cyfry.Dekoder mam philipsa hd z twardym dyskiem.Drugi dekoder to philips 6010.Przez pierwszy dzień działało wszystko ok a od kilku dni wieczorem co chwilę muszę resetować spiltter bo wyświetla mi napis,,niewłaściwa karta lub uszkodzona''.Macie pomysł jak temu zaradzić?Wymienić splitter na nowy?
 

tks25152

New member
splitter

Mam splitter GreenEight System RF Link 100 i działa on z tunerem Golden Interstar 890 HD Exc, a jest to chyba obecnie jeden z trudniejszych tunerów dla splitterów. Dzięki temu mam już sygnał na 3 tunerkach. Wcześniej próbowałem wszystko co możliwe ze SmartWii i ..............nic ( oczywiście wgrałem najnowszy soft). Tak więc polecam RF Link 100.Mam Full pakiet C+ HD i wszystko działa na 3 dekoderach ( GI 890 CRD, Stary Philips i Ferguson AF 6318). W Goldenie mam soft z 27.08.2008.
 

tks25152

New member
Bietka : Tak, splittery również trzeba co jakiś czas aktualizować czyli wgrywać nowy soft. Może u Ciebie właśnie w tym jest problem. Podaj model Twojego splittera to może Ci pomożemy :D
 

bietka

New member
Podłączyłam stary dekoder philipsa 6010 i działa ok więc to wina splittera.Teraz pozostaje pytanie czy kupic nowy czy z tym da się coś zrobić?Bo jeżeli mozna w nim wgrać nowe oprogramowanie to jakie i jak to uczynić?
 

acton777

New member
Bez reklam
Na zdjęciach nie widać, więc powiedz mi, czy splitter ma jakieś gniazdo USB lub RS :confused: Jeśli nie ma, to softu nie wgrasz, bo nie ma jak :( . Co do PVRa to często się zdarza, ze dekoder "nie widzi" karty splittera- one chyba mają rózne czytniki kart, stąd ten problem.
Musisz znalezć jakiś pkt sprzedazy C+, gdzie mozesz wymienić PVRach, po wcześniejszym sprawdzeniu czy "widzi" kartę ( idz z jakimś prezentem, to sprzedawcom będzie się chciało szukac takiego ;) )
 

bietka

New member
Był post przed moją wypowiedzią i wprowadzeniu od grudnia przez cyfrę legalnego podziału sygnału za 15 zł i znikł?Naprawdę przeczytałam go i dałam odpowiedz.
 
Do góry