Podstawa do Panasa 42PV60

Darek

New member
Witam,

Dużo dyskutujemy na temat tej plazmy a wcale na temat podstaw, stolików i wieszaków. Wiem, że w poprzednim modelu 42PA50 podstawa nie była częścią zestawu i kosztowała dodatkowo około 500 PLN. Czy wie ktoś jak jest w przypadku 42PV60?

Pozdrawiam
Darek
 

zabka11

New member
Podstawki niestety są oddzielnie. Osobiście się o tym przekonałem
Są dwa rodzaje podstawek do 42PV60 oraz stolik
Podstawka prosta kosztuje w Saturnie w niemczech 99 euro natomiast na allegro jeśli kupujesz TV to podstawke dostajesz za 90 euro - mówią że na podstawkach nie zarabiaja i tak jest faktycznie czasami chcą trochę ponad 400 PLN. Jest to ta najtańsza podstawka o dwóch nóżkach. Drugi rodzaj podstawki to nieco ładniejsza i solidniej wygladajaca która kosztuje 178 euro a w Polsce musisz do TV dopłacić 800 PLN. Na allegro zdarzyło się że do TV sprzedający dokładał za 400 zł nogę która kosztuje 800 PLN. Jeśli chodzi o stolik to widzałem je za 1200 PLN
Na temat wieszaków niestety nie wiem nic gdyż nie interesowała mnie wersja wisząca
 

Darek

New member
Dziś z ciekawości zadzwoniłe do Media Markt i okazuje się, że Panasonic zmienił politykę i podstawy dają razem z plazmą. Czy ktoś z forumowiczów może to potwierdzić? Może ktoś kto zakupił tą plazmę niedawno.

Pozdrawiam
Darek
 

Fixxxer

New member
Darek napisał:
Dziś z ciekawości zadzwoniłe do Media Markt i okazuje się, że Panasonic zmienił politykę i podstawy dają razem z plazmą. Czy ktoś z forumowiczów może to potwierdzić? Może ktoś kto zakupił tą plazmę niedawno.

Pozdrawiam
Darek

PA 60 na pewno ma w zestawie podstawke bez dodatkowej opłaty nie sądze zatem zeby wyższy model nie miał jej w standardzie
 

chrzanek

New member
potwierdzam, do modelu PA60 podstawa jest w zestawie natomiast PV60 nie ma nic. Panasonic tlumaczy to tym, ze PV60 jest modelem o duzo wyzszych paramtrach a roznica cenowa jest stosunkowo nieduza ( dla porownania PV500 byl prawie dwa razy drozszy od PA50) dlatego nie dodaja podstawy. Jednak wydaje mi sie ze 6999 zl za plazme HD Panasonica to swietna cena, nawet jesli trzeba dolozyc 400 zl do podstawy lub 300 do wieszaka.
 

kojot

New member
Witam
dlatgo trzeba zamowic wieszak zanim zamowi sie tv hehe , bo ogladac plazme zapakowana w karton to zadna przyjemnosc :D
 
Do góry