Podobno wystarczy włączyć TV PFL9007 firmy Philips aby zachwycić się niebywałą ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podobno wystarczy włączyć TV PFL9007 firmy Philips aby zachwycić się niebywałą jakością . Ale na taki widok czekać trzeba będzie do września tego roku.
PFL9007.jpg





Specjalny filtr naśladuje oko muchy, która zwiększa kontrast w zależności od potrzeb do wielu milionów do jednego. PFL9007, jak w przypadku 46PFL9706, ukaże się jesienią 2012 roku i jest flagowym Philipsa w 2012 roku.
Nowy PFL9007 ma więcej funkcji niż PFL8007, 1200Hz , bardziej szczegółowy mikro dimming .
Mówi się że topowy model będzie korzystał z matryc Sharpa.
Jednocześnie nastąpi poprawa znaczna w 3D. Model ma mieć nowe i szersze możliwości multimedialne i sieciowe.

fullhd
 

bluray

Banned
Pewnie jak zwykle chcą wziąć podium na IFA 2012.
Ale w tym celu muszą wcześnie wstawić do sklepu ten model.
Taka jest reguła nagród IFA.

Ale ważniejsze, że zarząd chiński rozwija markę a nie degraduje na rynki wschodzące.
A tego się obawiałem.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Pewnie jak zwykle chcą wziąć podium na IFA 2012.
Ale w tym celu muszą wcześnie wstawić do sklepu ten model.
Taka jest reguła nagród IFA.

Ale ważniejsze, że zarząd chiński rozwija markę a nie degraduje na rynki wschodzące.
A tego się obawiałem.

Troche za pozno sie obudzili,bo wiekszosc co bedzie chciala kupic TV to przed EURO a wrzesien to juz konkurencja pol roku bedzie miala w sprzedazy nowe serie TV
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokaldnie tak jak piszesz dlatego zeby nie wiem jaki philips wymyslil tv to jak dalej beda tak robic jak robia to cienko ich widze a nawet bardzie niz cienko kto kupi tv w pazdzierniku jak wsztyscy kupia juz do Euro??? :) chyba prezes philipsa:) i nawet jesli tacy ludzie jak ja ktorzy planuja faktycznie kupic tv pod koniec roku albo poczatek nastepnego to wole kupic raczej spraedzony tv niz swieza bulke i w znacznei lepszej cenie jak ten topowy philips ktory wydzie z cena zaporowa i nie wiadomo czy bedzie 55 cali i jak on bedzie smigal skoro w topowym modelu nigdy nie mieli takiego rozmiaru???? wiele nie wiadomych...
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Dokaldnie tak jak piszesz dlatego zeby nie wiem jaki philips wymyslil tv to jak dalej beda tak robic jak robia to cienko ich widze a nawet bardzie niz cienko kto kupi tv w pazdzierniku jak wsztyscy kupia juz do Euro??? :) chyba prezes philipsa:) i nawet jesli tacy ludzie jak ja ktorzy planuja faktycznie kupic tv pod koniec roku albo poczatek nastepnego to wole kupic raczej spraedzony tv niz swieza bulke i w znacznei lepszej cenie jak ten topowy philips ktory wydzie z cena zaporowa i nie wiadomo czy bedzie 55 cali i jak on bedzie smigal skoro w topowym modelu nigdy nie mieli takiego rozmiaru???? wiele nie wiadomych...
Lolek

Witam,
Mnie martwi tylko ,że będzie to Edge LED. Zastanawia mnie jakiego typu podświetlenie matrycy w technologii micro dimming
zastosuje firma Philips w topowym modelu, jak to będzie się miało do technologii dotychczas stosowanej
tj.local dimming.

Pozdrawiam,:)
accu
 

bluray

Banned
Troche za pozno sie obudzili,bo wiekszosc co bedzie chciala kupic TV to przed EURO a wrzesien to juz konkurencja pol roku bedzie miala w sprzedazy nowe serie TV

No jest jeszcze LONDYN 2012 - Olimpiada.
Tak, zgadzam się, że do czerwca będzie b. dobra sprzedaż TV.

Może jakiś OLED zdąży na czerwiec ?
 
Do góry