Podłogowki do Marantz NR1506

_Robox_

New member
Hej szukam kolumn pod marantza nr1506, zależy mi na bass reflexie z przodu bądź boku. Wybrałem wstępnie monitor audio bx6. Może polećcie alternatywę? Pokój prostokątny z aneksem, sam pokój ok 18m, aneks 5m2.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Z tego co widzę Marantz jest amplitunerem do kina domowego , myślisz o kolumnach w systemie 5.1 ?
 
Ostatnia edycja:

_Robox_

New member
Na razie nie, wziąłem ten ampli z uwagi na to że mi pasował wizualnie i potrzebowałem połączyć pc z projektorem przez niego (2x HDMI). Do tego miał mieć lepszą jakość w stereo niż nr1504 więc go kupiłem, zaznaczam że purystą nie jestem :)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Hej szukam kolumn pod marantza nr1506, zależy mi na bass reflexie z przodu bądź boku. Wybrałem wstępnie monitor audio bx6. Może polećcie alternatywę? Pokój prostokątny z aneksem, sam pokój ok 18m, aneks 5m2.

Ale kolumny to się między innymi do rodzaju muzyki dobiera ;)
 

_Robox_

New member
dzięki rafa za propozycje, postaram się posłuchać ich na żywo, tylko to co mnie martwi to bass refleks z tyłu, chciałbym mieć kolumny jak najbliżej sciany
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Robox Twoja propozycja BX6 jest całkiem dobra. Co prawda te kolumny mają też drugi bass reflex z tyłu, ale z tego co pamiętam można go zatkać. Odsłuchaj też Indiana Line Tesi 560. Fajne kolumny jeśli ktoś lubi ocieplony, miękki charakter brzmienia.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przez dwa bassreflexy i zatyczkę, są bardzo uniwersalne przy umiejscowianiu w pomieszczeniu. Tańsze to tez fajne MR6.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
No ciekawe herezje gloszone sa na tym forum haha.
A tak powaznie dopoki nie bede szukal wzmacniacza doputy nie uda mi sie odlsuchac tych cudownych heco;).
Oczywiscie jestem ciekaw ale jak juz bede sie przezucal kiedys to cos pokroju focal aria 926/936, tannoy xt8f, kef r700, pylon saphire, b&w seria CM.
Oczywiscie dalekaaa droga ale w to celuje jako pulap , ktorego juz nie bede chcial przeskakiwac, tylko raczej szukac fajnych utworow w dobrym wydaniu i kolekcjonowal :) .
Do tego fajny tv , wygodna kanapa i butelka glenliveta 15 .

Pzdr
 
Do góry