Podłączenie TV do Logitech X-540

sipap

New member
Koledzy mam prośbę o pomoc. Otóż mam zestaw głośnikowy Logitech x-540 i miałem go podpiętego pod tv sony bravia. Oczywiście to nie był prawdziwy dzwięk przestrzenny ,ale mój mały game room :lol:nagłaśniał on zadowalająco.
Jednak niedawno zmieniłem tv na samsunga ku6000 i okazało się,że on nie ma wejść pod jacki(tylko optical). A takie są tylko w tym zestawie logitecha.
Czy jest jakaś możliwośc obejscia tej sytuacji,by ten zestaw dało się podpiąć pod nowy tv i dzwięk był na wszystkich głośnikach? Na przykład za pomocą takiego ustrojstwa:
Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro (USB) - Karty dźwiękowe - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Lub może możecie polecic jakiś zestaw 5.1 -tak do 450 PLN żeby dało się go podpiąć opticalem do TV?
 

sipap

New member
Ludziska nikt nie pomoże ?. Na soundbara nie mam miejsca i ta karta byłaby dla mnie dobrym rozwiązaniem. Tylko nie wiem czy będzie działała w połaczeniu z tym moim zestawem i telewizorem? Nie za bardzo się na tym znam,ale wymyśliłem sobie,że zestaw Logitecha podepnę pod kartę dwoma jackami. A następnie kartę podepnę kablem optycznym do telewizora.
Dodatkowo jeszcze konsola podpięta HDMI pod telewizor.
Czy to będzie działac? Bardzo proszę o poradę.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ta karta jest zasilana przez USB, czyli trzeba podpiąć USB pod TV ale wątpię że to zadziała, nie będzie sterowników.
 
Do góry