Podłączenie tv do komputera

lowe

New member
Witam
Mam problem z podłączeniem komputera do telewizora posiadam telewizor SAMSUNG UE40ES6100 i kartę graficzna gigabyte HD 7850, system win 7 64 i sterowniki catalyst 13.3 Beta. Po podłączeniu komputer rozpoznaje urządzenie i na pulpicie monitora pojawia sie sama tapeta i kursor(nic nie można zrobić) natomiast tv w opcji źrodło nie widzi podpiętego złącza(pomimo odświeżania).
 
Ostatnia edycja:

lowe

New member
tak 4 metry ale na innym tv ten sam kabel podłączony do laptopa działa
 
Ostatnia edycja:

lowe

New member
sprawdzałem na innym kablu, dobrym jakościowo dwu metrowym i problem jest ten sam po prostu tv nie wykrywa komputera(dane złącze jest nie aktywne)
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Hmm, nie mam w takim razie pojęcia co może być nie tak. Mogę tylko powiedzieć, że mam dokładnie tą samą kartę grafiki podłączoną do TV na stałe 10 metrowym kablem HDMI za 30zł i hula aż miło.
 

bajka022

New member
Przyczyna jest prosta, obraz jest zklonowany. Odłącz monitor od komputera i dopiero wtedy podłącz kabel pod telewizor następnie włącz komputer. Gdy obraz już się pojawi uruchom opcje na pulpicie odnośnie rozdzielczości ekranu, na dole ujrzysz opcje wyświetlania obrazu , teraz podłącz monitor od komputera. Zrób wykrywanie drugiego monitora a następnie ustaw wyświetlanie pulpitu tylko na tym monitorze np:1. I tylko się tego trzymaj 1 albo 2, w innym przypadku nie ma możliwości na zmiany, wychodzą takie klocki jak opisałes wcześniej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry