Podłączenie PS3 - Amplituner - TV

sirchaser

New member
Witajcie,

mam problem z podłączeniem PS3 do TV Samsung (LCD) przez kino domowe.
Kilka dni temu kupiłem kino domowe Denon. Podłączyłem wszystko wg instrukcji tj. - PS3-> HDMI do Amplitunera, Amplituner -> HDMI do TV.
TV nie pokazuje jednak obrazu, jakby nie mógł "dostroić" sygnału - pokazuje "wyszukiwanie sygnału". Nie jest to problem z kablem. Przy wyłączeniu amplitunera TV zachowuje się jakby w ogóle sygnału nie dostawał ("brak sygnału") a po włączeniu "wyszukiwanie".
Wszystkie podłączenia sprawdziłem dokładnie resety, ustawienia , nawet firmware w TV itp. Denon rozpoznaje sygnał z konsoli , tv też "coś tam" widzi -tj. pokazuje że wykrył rozdzielczość np 1920 na czarnym ekranie, po czym przełącza się jakby znowu coś wykrył , pokazuje (w formie informacji) 1920 i tak w koło wrzucając na ekran "wyszukiwanie sygnałów"... jakiś handshake problem ?

Zestaw był podłączany na moich kablach (Kabel Oelbach 1,3b, i kabel PS3) w Saturnie do tv samsunga (inny, mniejszy model) i wszystko działało bez problemu.

Ktoś ma pomysł o co chodzi?

System działa jedynie poprzez bezpośrednie podłączenie PS3-TV (HDMI) i PS3-Amplituner (audio optykiem).


Będę wdzięczny za info.
 

eremenik

New member
Zresetuj konsole. Z tego co sie orientuje konsola przypisuje ustawienia do wczesniejszego tv. Ja mialem tak jak podlaczalem wczesniej rgb nastepnie przez hdmi.
 
Do góry