Podłączenie proja - alternatywa

jgx

New member
Bez reklam
Witam
chce zakupić projektor i mam problem z podłączeniem go. Mianowicie źródłem będzie player sieciowy Popcorn A200 którego używam oraz tuner tv NC+ (ostatecznie może być tylko player, na tv z proja za bardzo mi nie zależy) teraz obydwa urządzenie mam podłączone po hdmi do Denona 2808 który ma 1 wyjście hdmi i z niego mam pod tv. Po zakupie proja musiałbym kabel zamiast do tv skierować do proja ale wtedy stracę możliwość tego połączenia na tv które chciałbym zachować. Czy istnieją np. jakieś rozgałęźniki które bezstratnie rozdzieliły by mi sygnał wychodzący z ampli na dwa kable hdmi (jeden to tv drugi do proja ew. czy np po wi-fi można by się połączyć z Popcornem za pomocą takiego urządzenia WNCE2001 czyli wtedy mam podłączenie jak do tej pory a proj z playerem po wi-fi?
 

robinzim

New member
Witaj.

Też miałem taki dylemat i parę dni temu zakupiłem splitter Matrix Hdmi posiada 4 wejscia i 2 wyjścia ten kosztował na allegro 359 zł, ale jest jeszcze 2 na 2 za 250 zł u mnie się sprawdza podłączone mam ps3, blu-ray,xbox360.
 

jgx

New member
Bez reklam
dzieki robinzim, powiedz napisz jeszcze czy zauwazyles na wyjsciu sygnału w tym splitterze JAKIEKOLWIEK zmiany (na lepsze, lub gorsze) w stosunku do sygnału wejsciowego?
 

robinzim

New member
Nic na gorsze nie zauważyłem, do projektora przewód ma długość 10 m i przy zmianie na 2 m z pominięciem splittera obraz taki sam. Splitter wydaje się porządnie wykonany, stąd myślę, że nie będzie z nim problemów. Takie same dylematy miałem i nadal mam, projektor mam od tygodnia a teraz nie wiem jaki ekran Whitte czy GreY, (do tej pory ściana była) :)
Pozdr.
 

jgx

New member
Bez reklam
fachowcem (na razie :) )w projach nie jestem ale na tyle co temat ogarnąłem dotychczas to tak jak Ci doradzają chyba szary dla Ciebie (nie znalazłem żebyś pisał że będziesz dużo 3D lukał, odległość od soczewki do ekranu stosunkowo mała, pokój jasny - masz bardzo podobne warunki do mnie :)) - brałeś pod uwagę w1070 którego ja też bardzo mocno rozważam - co Cię skłoniło do kupna innego proja (epsona)?
 
Ostatnia edycja:
Do góry