Podłączenie nagrywarki Pioneer 555H do Panasonica starego typu (nie plazma ani LCD)

Polinka

New member
Hej, na początek witam wszystkich:)

mam wielki problem. Kupiłam dzisiaj nagrywarkę DVR-555H-S i z radością podłączałam ją w domu do telewizora tak samo jak magnetowid (możliwe że naiwnie) i nic (używałam kabla antenowego, a potem tego z trzema kolorowymi wtyczkami). Nie mam innego kabla. Telewizor tradycyjny, 7-letni Panasonic TX-21CK1P. POMOCY!!!
 

krzyzak1

New member
spr np przez Eurozlacze czyli taka podlozna wtyczke, panasonic powinien miec takie gniazdo, aaaaaaa wazne tez aby ta wtyczka miala duzo pinow (zlacz wewnatrz siebie a nie tylko kilka)

Czy ten cytat był tu potrzebny? ArtS :)

Polinka napisał:
Hej, na początek witam wszystkich:)

mam wielki problem. Kupiłam dzisiaj nagrywarkę DVR-555H-S i z radością podłączałam ją w domu do telewizora tak samo jak magnetowid (możliwe że naiwnie) i nic (używałam kabla antenowego, a potem tego z trzema kolorowymi wtyczkami). Nie mam innego kabla. Telewizor tradycyjny, 7-letni Panasonic TX-21CK1P. POMOCY!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Polinka

New member
Problem w tym, że nie mam w tej chwili kabla scart. Mam pytanie: jak ustawić kanał video w tym Pioneerze?
 

pawek

New member
Kabelek z trzema kolorami to jaki zolty, bialy ,czerwony czy czerwony , zielony , niebieski?
 

pawek

New member
Moze jest zle podlaczony sprobuj tak
 

Attachments

  • pionek.jpg
    pionek.jpg
    66,4 KB · Wyś: 245
Do góry