Podłączenie hx750 do internetu (livebox)

mario.79

New member
Witam. Kupiłem sobie tv Sony KDL-46hx750. Nie wiem jak podłączyć go do sieci bezprzewodowej. Posiadam livebox TP (ten nowszy leżący). Nie wiem co włączyć bo nie widzi mi sieci w ogóle. W tym samym pokoju mam laptopa i liveradio nie ma problemu z zasięgiem. Może mi ktoś pomóc ?
 

mario.79

New member
Ok znalazł sieć po włączeniu QSS. Są 3 kreski zasięgu, ale to chyba za mało bo jak wchodzę w jakąś aplikację np. You Tube to szuka, szuka i wyskakuje błąd sieci. To znaczy że mam za słaby sygnał ?
 

mario.79

New member
A gdyby tak było to pomogłoby coś w stylu Access Point ? Czytałem że to odbiera sygnał bezprzewodowo i wzmacnia sygnał i przekazuje dalej i wtedy bym podłączył to do tv np. przez Ethernet
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Access Point, Range Extender, WLAN Repeater, a nawet Router w trybie klienta - jak zwał tak zwał. Wszystkie te ustrojstwa wzmacniają sygnał i mogą pomóc. Tu masz przykład ciekawego ustrojstwa: Media-Tech Polska - PRODUKTY
Ja ze swojej strony polecam kabel Ethernet. Wiem że wiercenie nie jest popularną dyscypliną sportu, ale życie pokazuje że kabel spisuje się najlepiej.
 

mario.79

New member
Wczoraj już był postęp bo nawet tak często nie gubił sieci i nareszcie wyświetlił błąd - 1106 :) Mac mam wyłączony w Liveboxie, LD znalazł TV.
 
Do góry