podłączenie głośników samsung d5000

speedhed

New member
Witam
Chciałem zapytać pod które złącze można podłączyć głośniki ze wzmacniaczem które mają wyjście na 2xchinch.
wiem że istnieje kabel 2xchinch-mini jack. Ale czy to będzie działać.
Interesowało by mnie podłączenie jako głośników zewnętrznych a nie jako słuchawek..
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Jak w TV nie masz wyjścia audio 2xcinch jedynym możliwym podłączeniem w tym przypadku jest przez wyjście słuchawkowe. Twojego dylematu nie rozumiem, w sumie jest to wyjście sygnałowe no prawie tak samo dobre jak każde inne możliwe rozwiązanie.
 

speedhed

New member
chodzi mi o to że jeśli podłączę do słuchawkowego to nie mogę w szybki sposób przełączać się pomiędzy wewnętrznymi a zewnętrznymi głośnikami
 

Podpucha

New member
chodzi mi o to że jeśli podłączę do słuchawkowego to nie mogę w szybki sposób przełączać się pomiędzy wewnętrznymi a zewnętrznymi głośnikami

Chyba jednak idzie jesli podlaczysz zewnetrzne głosniki pod mini jack przez ta przejsciowke wtedy w zrodle dzwieku prawdopodobnie idzie wybrac miedzy głosnikami wbudowanymi a zewnetrznymi urzadzeniami audio, chyba nawet w opcjach mozna właczac i wyłaczac słuchawki jesli sa podłaczone.

Nie dam sobie reki uciac ale jesli dostales ta przejsciowke w zestawie to warto sprobowac.
 
Do góry