Podlaczenie glosnikow 5.1 Creative

szynas222

Member
Witam serdczenie w chiwli obecnej posiadam glosniki Creative GigaWorks g500 i podpiete pod karte widoczna pod linkiem

http://www.allegro.pl/item895220993_sound_...nal_okazja.html

Zamierzam kupic niedlugo telewizor LCD i wtedy tez podpiac te glosniki i dlatego myslalem zeby zachowac jakosc tej karty co mialem dotychczas i kupic ten dekoder

http://www.allegro.pl/item914223059_creati...ekoder_5_1.html

I teraz pytanie sprzedawca zapewnia mnie ze dekoder ten posiada lepsza karte dzwiekowa w sobie niz ta karta dzwiekowa ktora posiadam dotychczas, czy to prawda i w takim razie bede mogl stara karte sprzedac??

CZy istineje jakas inna mozliwosc podlaczenia tych glosnikow do telewizora , ale chce zachowac jakos karty dzwiekowej i nie chce isc przez kompouter tylko bezposrednio podlaczyc. CZy moze kupic jakas inna karte co polecacie vcreative??

Aha zeby bylo jasne nmie chce podlaczac glosnikow bezposrednio pod telewizor

Slyszalem jeszcze o urzadzeniu Creative decoder DDTS-100 tylko czy on dekoduje dzwieg przy boleray i daje bardzo dobra jakosc dzwieku bedzie lepiej niz przy tej karcie co mam teraz???
Wszystko bedzie podlaczone tylko pod Ps3 i telewizor LCD

Nie wiem czemu tez wszyscu ludzie zabijaja sie o tego Creativa DDTS_100??? Do moich warunkow on by sie przydal skoro nie dekduje DDts hd master audio np.
Prosze doradzcie cos bo mam metlik w glowie
 

kertis

New member
Extigy nie dekoduje DTS, poza tym to już leciwa i wiekowa karta. True HD też nie ma. Musisz mieć urządzenie co zdekoduje sygnał z optyka i pośle analogiem, czyli potrzebny Ci amplituner. Niestety tanich playerów z analogiem 5.1. nie ma, a sam bym taki kupił. Możesz też zmienić głośniki na np. z-5500, one mają dekodery DD i DTS.
 

szynas222

Member
Extigy nie dekoduje DTS, poza tym to już leciwa i wiekowa karta. True HD też nie ma. Musisz mieć urządzenie co zdekoduje sygnał z optyka i pośle analogiem, czyli potrzebny Ci amplituner. Niestety tanich playerów z analogiem 5.1. nie ma, a sam bym taki kupił. Możesz też zmienić głośniki na np. z-5500, one mają dekodery DD i DTS.

Tych Creativ raczje nie zmienie, wiec najlepiej byloby znalezc ten dekoder Creative DDts-100 tak??? A DTS przy czym mi sie przydai tka mysle czy mi sie to przyda, chce tez aby to wszystko dzialalo tak zebvy nie musial caly czas chodzic komp . Pytanie tylko czy tne dkeoder creative bedzie generowal lepsza muzyke niz moja karta dziwekeowa soundblaster external 24bit?
 
Do góry