podłaczenia lapa do tv

nicpon_piotr

New member
witam wszystkich
może mam banalny prblem ale nie wiem czy da rade
otóż mam zamiar zakupić laptopa i chciałbym go podłaczyć pod moj tv
philips 32" CRT
w którym mam jedynie wejscia scart i component

i tu moje pytanie czy da jakoś rade podłaczyć laptopa który bedzie miał wyjście HDMI do mojego telewizora??

a jesli nie to jakie wyjście musze miec w laptopie w laptopie

nie chodzi mi tutaj o jakaś super jakośc tylko o to zeby dało rade
w późniejszym czasie jak zakupie tv z hd to juz bede wymagał wiecej
ale jak narazie chciałbym wiedziec czy da rade HDMI -> component
 

ivf

New member
przejściówka HDMI -> component nie istnieje bo to zbyt różne sygnały (cyfrowy i analogowy)

jeśli laptop ma obsłużyć również przyszły tv to szukaj takiego który ma (na przyszłość) wyjście HDMI lub DVI (jakość taka sama, tylko drugie nie przesyła dźwięku) ORAZ (na dziś) wyjście ogólnie zwane "Tv-Out". tylko upewniej się u sprzedawcy lub w instrukcji czy to wyjście telewizyjne obsługuje sygnał component
 

nicpon_piotr

New member
no ok to już coś wiem
a co sadzisz o takim lapie:
HP_Compaq_Presario_CQ60-110ew_FV843EA

niestety nie moge dodać linku do opisu

i on ma te wejścia o których piszesz dobrze myśle??
 

ivf

New member
nie, ten laptop wg instrukcji nie posiada wyjścia telewizyjnego (sklepy czasami podają błędnie złącza i lepiej czytać instrukcje lub pytać na żywo)
 

ivf

New member
niestety od dawna nie interesowałem sie laptopami więc nie jestem na bieżąco to i lepiej nie będę doradzać ;)
w tej kwestii powinieneś spróbować chyba na jakimś bardziej komputerowym forum.. tu na pewno też znalazłby się jakiś doradca, ale czy podpowiedziałby właściwie? ;) choć w sumie dzisiejsze laptopy w porówaniu do tych sprzed kilku lat to wszystkie są "cudami" zarówno pod względem szybkości jak i cen.. :mrgreen:
 
Do góry