Podłączanie wieży do telewizora

przemo8848

New member
Witam. Mam problem, otóż mam wieżę Samsung mm-dg25 i telewizor Samsung le22c450. Podłączyłem pendrive do telewizora i chcę mieć dźwięk z zewnętrznych głośników z wieży. W związku z tym podłączam kabel audio do telewizora ale dźwięku nie ma. Proszę o pomoc.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
A jakim kablem podłączasz? 2RCAx2RCA (chinch)?Jeżeli tak to wybrałeś źródło dźwięku na mini wieży AUX?
 

tdx

New member
Bez reklam
Kolego ciekawi mnie jakim kablem chcesz to podłączyć skoro jedyne wyjście audio w tym TV to optyk? Chyba że do gniazda słuchawkowego to podłączasz ale wtedy minijack stereo .... Ale ty piszesz o jakiś chinchach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tdx

New member
Bez reklam
tak jak ci napisałem bo twój TV nie ma złącza chinch audio out

jeśli euro jest wolne używasz przelotki euro-3xrca out (czerwony-biały-żółty) i podłączasz ze swoją wieżą tak jak próbowałeś do tej pory.

Powinno śmigać

w najgorszym przypadku zostanie Ci użyć gniazda słuchawkowego tylko wtedy nie będzie dźwięku na TV
 

przemo8848

New member
Kupiłem kabel euro - 4xrca, tylko nie wiem za bardzo co do czego podłączyć. Podłączam euro do tv a te 4 kabelki nie wiem gdzie mam wpiąć.
 

tdx

New member
Bez reklam
zółty to obraz nie podpinasz wcale, podepnij tylko biały i czerwony. O ile kupiłeś kabel w dobrym kierunku
 

przemo8848

New member
2vl09qf.jpg
 

tdx

New member
Bez reklam
cholera wie czy kupłeś kable który działa euro->chinch czy chinch->euro nie jest napisane na opakowaniu?
 
Do góry