Podejżane okazje 42PW450T kupić czy nie ?

bigxlx

New member
Nadal nie wynika z tego co oznacza T ? To pisał bigxlx nie jest prawdą - tv nie ma portu lan itp. Od czego są google ? Myślisz, że nie szukałem ? Nie ma żadnej tabeli oznaczeń.

kitek1120 ty to sie dopiero orientujesz w temacie - SPECJALISTO z UK portu :cry:

Jak napisalem ze TV ma LAN to ma, widocznie nie potrafisz szukac ze zrozumieniem.

Pamietaj - szukanie nie boli postaraj sie.... raz jeszcze - SPECJALISTO z UK portu :cry:
 
Ostatnia edycja:

kitek1120

New member
Widziałem jego tylny panel i wejscia na rj45 nie miał, czy Ty jesteś jakiś niepełnosprytny że nazywasz kogoś specjalistą z uk portu ? wtf? co to k*r*a w ogole jest ogarnij się człowieku! Pewnie wyjechałeś na zmywak, jak reszta wieśniaków i teraz wszystkich ciśniesz, ja tam nigdy w uk nie byłem.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Spokojnie.

42PW450 nie ma "rj"-ki, wersja UK (czyli T) już ma. U nich multimedialność TV jest bardziej popularna więc większość TV ma łącza LAN. Tak samo moja PV350 nie ma lanu a identyczny model UK PV350T już lan ma.

Można w skrócie napisać że właśnie tym się rożni wersja "T" ;)
 

bigxlx

New member
kitek1120 - i co madralo?

widziales "jego tylny panel i wejscia na rj45 nie miał" ale jakos inni widzieli i mial, o jej "ogarnij się człowieku!"

"ja tam nigdy w uk nie byłem" - a szkoda bo bys myl madrzejszy o kilka spostrzezen technicznych

:popcorn:
 
Do góry