Po resecie inna wersja YouTube? (DT60)

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

Panasonic TXL 47DT60.
Kilkanaście dni temu w związku z instalacją modułu CI/CAM do odbioru płatnej platformy satelitarnej zresetowałem telewizor do ustawień fabrycznych. Pierwszy raz po przeszło roku użytkowania.

Zauważyłem, że jakby zmieniła się wersja aplikacji YT. Poszperałem nieco w necie i natrafiłem na tę stronkę:
https://support.google.com/youtube/answer/3153576?hl=pl
Należy rozwinąć "+ YouTube TV na nowszych urządzeniach"
Przed resetem aplikacja wyglądała u mnie jak na obrazku z lewej strony. Natomiast teraz jak na obrazku z prawej. Aby pokazał się ten czerwony pasek z opcjami ustawień, wyszukiwania, kategoriami typu Sport, Muzyka, itp., trzeba wcisnąć kursor w lewo.

Dodam, że po resecie wersja firmware tv jest wciąż ta sama, tzn. dla mojego modelu najnowsza 3.877. Po wejściu w Smart Viera Market screeny YT też przypominają wersję z lewego obrazka, czyli którą miałem zainstalowaną przed resetem. Data wydania aplikacji YT: 2011-03-13, zainstalowano - i tyle.

Pytanie jak wygląda YT w Waszych telewizorach? Chodzi mi o modele Panasów z 2013 lub nowsze.
Oraz jak zainstalować wersję, którą miałem przedtem - wydaje mi się nowsza?

Pozdrawiam.

P.S. Ponieważ strony w necie mają swoje życie, załączam screena z wyglądem obu wersji aplikacji YT.
 

Attachments

  • Screen01_rs.jpg
    Screen01_rs.jpg
    115,2 KB · Wyś: 79
Ostatnia edycja:
Mam AS650 i mam taką jak z prawej strony. Miałem wcześniej taką jak po lewej stronie. Też robiłem reset ale nie pamiętam czy youtube zmienił się przed czy po resecie. Osobiście myślałem że nastąpiła jakaś aktualizacja samego youtube i nawet nie zawracałem sobie tym głowy.
Wszystko działa prawidłowo.
 

Stanley

Member
Bez reklam
U mnie na 100% zmiana objawiła się po resecie. Ostatnia aktualizacja systemu była z pół roku temu, albo i dawniej (no cóż, jak zwykle: producenci wydają nowsze modele, o starszych szybko zapominają...). Viera Market też nic nie meldował. No chyba, że aktualizacja aplikacji odbyła się "po cichu" i dziwnie zbiegła się czasowo z resetem tv.

W sumie u mnie też wszystko działa prawidłowo, ale... lubię mieć kontrolę nad sprzętem/softem, a nie na odwrót ;)

P.S. Jaką masz datę wydania aplikacji? Można sprawdzić po wejściu w Smart Viera Market -> Wideo -> YT
 
Ostatnia edycja:

remmyhi

New member
To już drugi raz u mnie YouTube się zmienia. Najpierw się czerwona ikonka zrobiła, teraz aplikacja się zmieniła.
Bez resetu. Mam 47dt60. To są webaplikacje i się updatuja bez użytkownika.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Najpierw się czerwona ikonka zrobiła, teraz aplikacja się zmieniła.
Bez resetu. Mam 47dt60. To są webaplikacje i się updatuja bez użytkownika.
Aha. Skoro to jest aplikacja webowa, zatem w nowszych tv obecnie obowiązująca jest wersja z czerwonym paskiem (z obrazka po prawej)?
 
Do góry