Po odsłuchu dzisiejszym

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
no wiec glosniki wybrane - cervin vega 12 lub 15 clsc beda (ze wskazaniem na 12 300W z racji bardziej domowych gabarytow)

co do amplitunera odpalilem muze rozna na ampli hk 345 i cambridge audio 540 av - cambridge jedna plyte zagral lepiej taka bardziej akustyczna, hk az przerysowany,bol uszu doskwieral przy wokalu. za ostro moemntami brzmi ale generalnie o wiele wiecej pokazuje z muzy. muzyka klubowa brzmi pelnia dzwiekow na hk, cambridge jak otulone watą dzwieki wydaje........

so generalnie wskazanie na hk, ale.....plan jest taki zeby wziac kolumny a amplitunery sprobowac jeszcze jakies. to ze w kinie bedzie gral mi kazdy dobrze to wiem, pytanie jak w stereo gra onkyo, czy tez yamaha czy jeszcze cos? choc yamaha przeraza malo przyjazna czlowiekowi obsluga.

no i ta moc do kolumn potrzebna a nie chcialbym przekroczyc magicznych 3000 pln.
prosze o porady oraz sorry za laickosc :)
 

p0is0n

New member
pytanie czego Ci naprawde trzeba - a dokladniej - czy trzeba Ci dekoderow HD.
Jesli nie, to bierz tani amplituner z pre-out i do tego NAD 325BEE jako wzmacniacz mocy.Jak dobrze pojdzie, to w 3k sie zmiescisz.

Jesli potrzebujesz dekoderow HD to pomysl o Onkyo 805. Dzis sluchalem tej zabawki w zestawie z Dali Ikon6 i ...jak na amplituner zagralo to w stereo baaardzo przyzwoicie, lepiej niz HK.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie potrzeba mi dekoderow hd, choc jakby byly to nie bede protestowal.

a co to znaczy ze lepiej niz hk? prosze o szczegoly :)


oraz jesli takie rozwiazanie jak z nadem to jaki tani pre-out np.?



a tak brzmieniowo to zdecydowanie mi blizej do harmana...ale harman jest "za" troche dla mnie. ale tego troche nie ma za duzo ;)
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
BLACKNINJa HELP:)

w kategorii jakość/cena chyba nie przegrywaja cerviny? :)

cambridge opisalem moje wrazenia powyzej, harmana juz przesluchalem z innymi kablami ktore ta ostrosc/wyrazistosc troche zatarly ale mam wrazenie ze to caly czas nie to. sluchalem tez nada,ale jeszcze ostrzejszy dzwiek niz w harmanie. a jak brzmieniowo sie prezentuje marantz na tle tego? a konkretnie to sr7001, ma teraz bardzo przystepna cene. bo wiem ze szanse na dopasowanie moim gustom moze miec arcam, ale tyle nie chce wydac na ampli :)

oczywiscie uwagi nie tylko od blackninja mile widziane:)


a i zrobilem ta akcje z nadem tez, ktora zasugerowal poison (wprawdzie z 315) ale nie uslyszalem zadnego wplywu nada na brzmienie harmana.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ocena urzytkownika don111:

"Te CV jak dla mnie wygrały w bezpośrednim odsłuchu z JBL Studio L890 i gorzej zagrały od Paradigmow 9v5, chyba ze chodzi tylko o moc kolumn, to te CV są mocniejsze ze 20%, 11v5 pewnie by były porównywalne"
 
Do góry