Po cichutku C+ wprowadziła komplet Filmbox

Lech

New member
Bez reklam
Cyfra plus bez wielkiego szumu dodała dzisiaj pakiet filmowy Filmbox. Ja mam pakiet prestiżowy więc mam to gratis. C+ ma więc już 6 kanałów HD.
 

Robert52

New member
Witaj Lechu a moze wiesz na jakiej czestotliwości Filmbox jest nadawany. Cyfra + narazie nie podala. Mam Humaxa 2000 więc muszę ich poszukać, a nie chcę zaśmiecać odbiornika przeczesująć wszystkie częstotliwości. Pozdrowienia Robert

Nie cytujemy poprzednika
 

Mabri

New member
Jeszcze nie sprawdzałem ale są podobno tutaj:
FILMBOX:
Częstotliwość 11393
Transponder 10
Polaryzacja V
QPSK MPEG-2
SID 4314
SR 27500
FEC ¾

FILMBOX EXTRA:
Częstotliwość 11240
Transponder 2
Polaryzacja V
QPSK MPEG-2
SID 13858
SR 27500
FEC ¾

FILMBOX HD:
Częstotliwość 11449
Transponder 13
Polaryzacja H
QPSK MPEG-4/HD
SID 15034
SR 27500
FEC 2/3
 

Robert52

New member
Nie cytuj poprzednika!!!
Bardzo dziekuje, sprawdze czy tam sa. Pozdrowienia Robert
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pysio78

New member
Filmbox to zdecydowanie lepsze kanały niż Movies24. Do tego Filmbox HD w jakości bardzo dobrej, baa zaryzykuję stwierdzenie, że nadają ładniej niż HBO HD.
Oj coś mi się wydaje, że Cyfra wyrasta na lidera w HD w Polsce. Oby tak dalej.
 

lukashik

New member
Chciałbym Was posiadaczy C+ zapytać do jakich programów można mieć zatrzeżenia co do ich jakości, bo jak wiadomo nie ma platformy satelitarnej z świetnym odbiorem wszystkich kanałów.
 

Mabri

New member
Z tym liderowaniem w hd to lekka przesada.
Co do filmbox hd - sam testowałem go, posiadam N. Jakość obrazu dobra lub bardzo dobra, chociaż zdażają się też wpadki. Z dźwiękiem też wszystko wporządku.
Najgorzej z rotacją filmów. Po trzech miesiącach oglądania czuję się jakbym oglądał w kółko to samo.
Oczywiście - wszystkie kanały powtarzają repertuar ale tutaj jakby było to częściej.
Mam nadzieję, że wejście kanału do innych platform a tym samym większe wpływy finansowe pozwolą SPI na uatrakcyjnienie repertuaru.
 

Lech

New member
Bez reklam
Robert52 napisał:
Witaj Mam Humaxa 2000 więc muszę ich poszukać, a nie chcę zaśmiecać odbiornika przeczesująć wszystkie częstotliwości. Pozdrowienia Robert

Ja wpisałem dane Filmbox ze stronki Satkuriera. Też mam Humaxa. Musisz wejść w menu - wyszukiwanie programów. Tam na HB wchodzisz w transpondery i programujesz nowy "użytkownika". Wpisujesz parametry nowego transpondera HB / w tym wypadku dwóch/, z Satkuriera i zapisujesz. Kolejnym krokiem jest wyszukiwanie kanałów na tych nowych transponderach. Humax znajduje kanały, które zapisujesz w głównej liście kanałów HB. Przenosisz kanały Filmbox na własną listę i oglądasz. Jakość jest przeciętna, przynajmniej tego co do tej pory oglądałem. I wydaje mi się, że kanały z szyldem Canal+ są jak na razie niedoścignionym wzorem dla innych.
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja obecnie kupiłem 32a451 by mieć co robić podczas kontuzji(pojechałem do sklepu i kupiłem a całość trwała 3 minuty) bo chwilowo nie miałem tv a wiedziałem że to będzie moja jedyna rozrywka na najbliższy miesiąc i powiem Ci że obejżałem po raz drugi sin city tym razem na filmbox hd(dzisiaj się pojawił) i mimo color bandingu( mnie to strasznie,jak wyzdrowieje to łykam panasa lub sony) i też obraz rył beret że az miło a moja panna choć kumata w tych tematach mówi że bredze i przynudzam a następna zmiana tv to tylko moja zachcianka i w ogóle...
 

ramzes_1981

New member
Cyfra+ i Filmbox HD

Witam Was. Debiutuje na forum i może nie aż tak znacząco , ale mam ważne pytanie. Jestem abonentem Cyfry + posiadam dekoder PRV HD. No i odbieram oczywiście kanał FILMBOX HD , ale kiedy włącze go i chwile na nim '' posiedze" to pisze - BRAK SYGNAŁU SPRAWDŹ ANTENE. Inne kanały HD działają czyli C+ SPORT HD , C+ FILM HD , HBO HD , NGCH HD , EUROSPORT HD. Czy ktoś z was ma podobny problem? Czy to wina testu technicznego czy może ustawienia anteny? Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Mam to samo,spokojna głowa z tego co mi koleś z cyfry powiedział jeszcze miesiąc będzie testowy.Czasem zdarza się to na innych kanałach hd(nie chcą w ogóle się uruchomić) ale jak wyłącze i włącze ponownie dekoder(jedyne 45 sekund) to już łapie i wszystko hula przez kolejne pare dni.W drugim pokoju mam zwykły dekoder cyfry hd phillips i tam żadnych problemów.Świetne dekodery robi phillips-cud techniki.;)
 
Do góry