Pm 10

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest moc ( o ile taka będzie) jaka jest potrzebna dla topowego wzmaka ... teraz tylko żeby znowu z ceną nie przesadzili bo Marantz potrafi to zrobić i żeby się nie okazało znowu że firmy typowo zajmujące się stereo z tradycjami nie mieli tańszych z podobnymi mocami (a daleko nie trzeba szukać) jak właśnie Marantz.. bo myślę że za dużo chętnych na wzmak od marantza za 30 tys to nie będzie.. chyba że sklepy będą troszkę opuszczać po kryjomu :) jak Denon wypuszcza topowy wzmak i jest on tylko na Japonię - i nikt tego nie potrafi zrozumieć nawet w Hornie..

https://www.youtube.com/watch?v=U9DGFJ3Z5MQ

A żeby było śmieszniej w lipcu pytałem się o następce PM 11 powiedzieli że Marantz nic nie planuje, a przynajmniej oni nic nie wiedzą...

Takich mocy to jednak nie będzie miał popatrzcie na pobór..generalnie nie trzyma się to k.... 11s3 miała pobór 300W a ten ma 270 W to większej mocy nie będzie jak to co miała 11s3 chyba że to nie jest następca 11s3..

print screen windows 7

Podobno październik dostępność i zestaw (chyba zestaw) ma kosztować około 8 tyś Euro. Bo nie chce mi się wierzyć że tylko np wzmak lub cd ma tyle kosztować.. ale nie sugerujcie się tym bo to z niemieckich stron i oni sami do końca nie wiedzą co i jak..

image hosting over 10mb
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podobno ma przelecieć "Japończyk" więc jest taka szansa.. On dużo takich wystaw/targów itp.. oblatuje.. W Hornie Gość powiedział że w cale może nie okazać sie że PM 10 będzie lepszy od PM 11s3 pod względem stereo.. tak jak wiele amplitunerów denon/marantz gdzie pod względem stereo On zawsze proponuje kupić wcześniejsze modele bo graja lepiej w stereo.. jeszcze troszkę to ludzie naprawdę będa kupwoac starsze modele bo w nowych to same gadżety będą do ściagania muzyki, aplikacji itp.. a w amplitunerze stereo to tylko nazwa pozostanie... nie licząc dwóch producentów czyli Arcama i CA bo Ci trzymają poziom.. tylko co z tego skoro topowy amplituner Arcama kosztuje spore pieniądze..i dla jednych nie osiągalny, a dla drugich wolących za te pieniądze kupić amplituner i wzmak..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiście jednak twierdzę że to słabszy (niższy) model będzie niż 11s3 ale zobaczymy..też ciekawy jestem po pozbyto się z panelu rożnych przycisków, które w 11 stce są.. także wszystko z pilota się przestawia.
 
Do góry