Płyty cd w stereo

Bipo

Active member
Bez reklam
Kupuj i się nie zastanawiaj , za każdą z tych płyt placilem ok 50zl szt. A tu masz 3 płyty za 60zł to za darmo...:) Warto same największe hity Polecam.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ta cena promo na ten 3 pak jest już od jakiś 2 miesięcy - przed Świętami już ją widziałem w Empiku - na pewno warto :eek:k:
 

Grzegorz68

New member
Kup sobie skladanke za 25zl i będziesz miał wszystkie najlepsze ich kawałki.
Ja mam tą i polecam:
https://www.empik.com/zlota-kolekcj...WQwe************YASABEgKgD_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Właśnie dokładnie tą składankę miałem w ręku ostatnio, ale nie kupiłem z obawy o słabą jakość nagrania. Słuch mam kiepski ale pomimo tego poniżej jakiejś jakości, wolę nie słuchać nic niż się męczyć bo po prostu niska jakość nagrania mnie drażni. Mam kilka płyt ze starych czasów które kupiłem właśnie ze względu na sentyment do wykonawców, przesłuchałem kilka razy i po nie sięgam sporadycznie, słucham trochę na siłę. Inne lepiej nagrane dużo częściej są puszczane. Nie chodzi mi o jakąś super jakość, bo pewnie i tak bym nie odróżnił, ale żeby przynajmniej było w miarę przyzwoicie. Jeśli piszesz, że jest ok to ją kupię, bo repertuar w tej składance jest bardzo ciekawy i jeśli to nie jest gniot jakościowy to pewnie często będzie odtwarzana. Z tą nazwą Maanamu zamieszałem przez nieuwagę, wybaczcie, ich muzyka zawsze mi była bardzo bliska a wokal Kory uwielbiam.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jesli chodzi o ten Queen to mam to od lat kilku i żałuję. Spodziewałem się jakości, a to jedne z najgorszych płyt w mojej kolekcji. Słabiutko.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Krzysztof
Z tego co piszą na różnych forach audio, to płyty Queen są ogólnie słabo nagrane.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pakolo,
Bierz, dobrze się słucha.
Mam kilka albumów i 3 płytową składankę, szału nie ma, ale tragedii też.
Głos Freddiego rekompensuje braki, zresztą, jak ktoś lubi Queen, to musi się pogodzić, że nie wszystkie ich płyty są zrealizowane dobrze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie dokładnie tą składankę miałem w ręku ostatnio, ale nie kupiłem z obawy o słabą jakość nagrania. Słuch mam kiepski ale pomimo tego poniżej jakiejś jakości, wolę nie słuchać nic niż się męczyć bo po prostu niska jakość nagrania mnie drażni. Mam kilka płyt ze starych czasów które kupiłem właśnie ze względu na sentyment do wykonawców, przesłuchałem kilka razy i po nie sięgam sporadycznie, słucham trochę na siłę. Inne lepiej nagrane dużo częściej są puszczane. Nie chodzi mi o jakąś super jakość, bo pewnie i tak bym nie odróżnił, ale żeby przynajmniej było w miarę przyzwoicie. Jeśli piszesz, że jest ok to ją kupię, bo repertuar w tej składance jest bardzo ciekawy i jeśli to nie jest gniot jakościowy to pewnie często będzie odtwarzana. Z tą nazwą Maanamu zamieszałem przez nieuwagę, wybaczcie, ich muzyka zawsze mi była bardzo bliska a wokal Kory uwielbiam.

Kolego też mam też składankę i nie żałuje, pomimo, że szału nie ma.. ale nie ma nic lepszego... Kupuj i ciesz się muzyką, a jakość zostaw sobie na drugi plan.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jesli chodzi o ten Queen to mam to od lat kilku i żałuję. Spodziewałem się jakości, a to jedne z najgorszych płyt w mojej kolekcji. Słabiutko.

Ja niestety tego typu płyt mam kilka.. np THE Rasmus , a w tym wypadku jedna płyta po 50-60 zł..
Krzysztof
Z tego co piszą na różnych forach audio, to płyty Queen są ogólnie słabo nagrane.

Bo taka jest prawda, ale jak się lubi to się kupuje :) jakbyś odezwał się wtedy, kiedy ja kupiłem to wydanie w SHM to oddałbym Ci swoje za darmo.. a teraz to u Brata w samochodzie się przewala i średnio te płyty wyglądają. :) Obecnie płyty Queenu są od nowa remasterowane i najlepsze ich wydania to SHM SACD, rówież i studyjne , a nie tylko ta składanka. Ale ja osobiście już nie zamieniam..
A wracając do tego wydania marketowego to tak jak pisałem, za te pieniądze to brać i słuchać..

A tutaj link do tego co pisałem...\\\

CDJapan : Queen: 15 SHM-SACD Reissues in Special-price

Oczywiście są też w MQA ale na razie nie mam znajomych co mieliby odtwarzacze, które czytają ten format w 100% znaczeniu tego słowa, aby się odnieść do jakości płyt nagrywanych w tym formacie.
Ludzie mają nadzieję, że w przyszłym roku odtwarzacze, które będą wychodzić, oczywiście te z wyższej półki będą już miały takową możliwość.. pożyjemy - zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

Grzegorz68

New member
Jak już tak o płytach rozmawiamy, to właśnie w Biedrze jest promo na CD, kupiłem UNU Perfektu za 14,99 np.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To kupuj w Empiku i ciesz się głosem F.M. :) bo to wybitne i nie powtarzalne brzmienie :)

Odsłuchałem 1.5 płyty w samochodzie dzisiaj i sie zastanawiam jak to możliwe, że wcześniej się nie skusiłem, fajnie goście grali, miałem tam jakieś poszczególne kawałki, a tu dzisiaj słuchałem w zasadzie bez pomijania, wpada w ucho:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzysztof
Z tego co piszą na różnych forach audio, to płyty Queen są ogólnie słabo nagrane.

Pakolo,
Bierz, dobrze się słucha.
Mam kilka albumów i 3 płytową składankę, szału nie ma, ale tragedii też.
Głos Freddiego rekompensuje braki, zresztą, jak ktoś lubi Queen, to musi się pogodzić, że nie wszystkie ich płyty są zrealizowane dobrze.

Napiszę tak; kiedy jako bajtel zaczynałem słuchać Queen na kasetach, to mam wrażenie, że brzmiały lepiej. Potem w dobie mp3, też nie było źle i dlatego zdecydowałem sie na zakup tej podejrzanie taniej kolekcji - od lat jest taka tania. Niestety, wg mnie to niewypał. Płasko nagrane, głównie słyszę jazgot góry, ubogo, bardzo ubogo w basie. Gdyby nie EQ, nie dałbym rady.
Moje zdanie jest takie, jeśli "Szału nie ma" to jest to komplement i obraza zarazem dla płyt dużo lepiej brzmiących :D
Oczywiście ktoś może mieć inne zdanie i szanuję to, ale do mnie to nie przemawia.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
To i ja poczyniłem małe zakupy - ceny śmieszne - zobaczymy jak z jakością ....
hosting obrazow

Edit : Braveheart - porażka , nie polecam tego wydania
Diana Krall - jak najbardziej , fajnie nagrana płytka :eek:k:
Billy też dobre wydanie !
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ataszek namówiłeś mnie pojechałem, kupić jabłka to przy okazji i ja jedną kupiłem, a ciekawe jest to, że kilka dni temu słuchałem tej Pani u Kolegi tylko na innej płycie, którą też kupię, tylko tamta niestety znacznie droższa, więc postanowiłem i tą kupić, zobaczymy,,,



 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ataszek miałeś szczęście, ja tylko Billego znalazłem, reszta wykupiona i został w koszu sam syf, typu ścieżka z 50 twarzy greya... W każdym razie Billy i 3 płyty Queen w tym miechu i już żona przypomina o tym, że dom budujemy:)
 
Do góry