Plyty BD TANIOCHA!!!

cherrycoke

New member
Byłem, rzeczywiście filmy 55-60zł, ale asortyment dość był mały (4 tytuły; Shrek 3, U Pana Bog a w Ogródku, jakiś amerykanski sensacyjny, i chyba koncert albo zbiór teledysków Black Crowes), dostawy raz w tygodniu. Czynne do 21:00. Co do nr telefonu to sprawa do obgadania na później.
 

MarKo_wawa

New member
Witam All,

Potwierdzam, bylem wczoraj w tym sklepiku (a raczej dwoch - naprzeciw siebie) prowadzi to malzenstwo, cena 55 plz, maly wybor tytulow, bo podobno wszystko schodzi "na pniu" - jutro ma byc Eagle Eye.
Nastepnym tanim miejscem jest kiosk Ruch'u na ul.Sienkiewicza, cena 60 plz, wybor podobny, ale ... okladki takie troche dziwne, jakby na kolorowym xero, plyty z nadrukiem (ale przy obecnej technice to nie problem) natomiast wzialem do reki Transformers, okladka dziwna sam tytul (bez jakichkolwiek info o produkcie, jezyku etc.) oraz napis, ze edycja 2 dyskowa, w srodku byla tylko jedna plyta z napisem 1, a Sprzedawca zarzekal sie, ze tak ma byc, ze duzo ich sprzedal i wszystko OK - troche to dziwne, nieprawdaz ?
I skad takie ceny ?

pozdrawiam :cool:
 

mac_latawiec

New member
Ceny zaskakują
Dzisiaj przeglądałem allegro i HELIKOPTER W OGNIU blu ray jest w cenie 45 zł nówka w folii(sprzedający ma 20 sztuk i nie on jeden ma w tej cenie) skoro jeszcze na tym zarabia no to nie wiem jak to się odbywa że inni mają dwa razy drożej?
 

j.jacek

New member
Witam
Helikopter w ogniu był w promocji w Warszawskich Mediakach jako dodatek do Killzone 2 na Ps3,zestaw w cenie 199zł i stąd tak niska cena.
pozdrawiam
 

j.jacek

New member
Witam
Dla zainteresowanych,od dziś promocja w Warszawskich Saturnach ,wszystkie części Matrixa i Harrego Pottera po 59 zł za szt.,wersja BD.
pozdrawiam
 

skizzie

New member
punkt44 puścił te filmy za 59,90 ale u nich przesyłka jest gratis.

ps. mroziek: Twój nick i avatar są mi jakby znane :)
 

lepp

New member
Bez reklam
SPI planuje kolejne 5 tytułów wkrótce, niestety nie wiem co i dokładnie kiedy, ale cena na pewno taka sama.
 

skizzie

New member
Ściśle rzecz biorąc to nie SPI a Pro-motion. Plany na kwiecień/maj:
  • The Messengers (Posłańcy)
  • Zabójca
  • Iluzjonista
  • Hannibal Rising
  • Riveres pourpres 2, Aniołowie apokalipsy
a w czerwcu Transporter 3. Do końca roku chcą wydać 49 tytułów. Takimi informacjami chwalą się na stronie www:

http://www.pro-motion.com.pl/

Pytanie tylko czy cena rynkowa to 59,99 jak podaje merlin czy 69,99 jak podaje punkt44 :)
 

skizzie

New member
mroziek napisał:
zapewne z KMF :)

lepp napisał:
A konkretnie jest to wspólne przedscięwzięcie Pro-motion i SPI

Domyślam się, w takim biznesie nie pojawi się ktoś znikąd. Ale ważniejsze jest to jak jakościowo będą wyglądały ich wydania. Takie Sin City kusi ale samego opisu ścieżki dźwiękowej widziałem z 3 różne wersje. Mam nadzieję, że ktoś z portalu weźmie jedne czy drugie wydanko pod lupę.
 
Ostatnia edycja:

mroziek

New member
skizzie napisał:

Tak podejrzewałem:)

-
Do mnie przemawia jedynie SinCity - chociaż jeszcze go nie widziałem :cool:
Poczekam chyba recenzje tych wydań i na następne 5 tytułów, bo tytuły tj. Adrenalina to przegięcie trochę nawet jak za niecałe 60zł.

Na BD zamierzam teraz kupić Quantum of Solance ( może MM puści za 69zł tak jak Mrocznego Rycerza w dniu premiery).

Ostatnio dosyć dużo na allegro było No Conutry To Old Man za ~50zł - niemieckie wydania z napisami PL, ale już jakoś nie widzę.

To co zrobił SPI z cenami tych 5 tytułów to na pewno krok ku lepszemu, czekam na kolejne tytuły - ciekawsze, tytuły ;)
 

lepp

New member
Bez reklam
Niestety kolejne 6 wyglada mało ciekawie, ale perspektywa 48 do końca 2009 mnie cieszy. Sin city na pewno przygarnę.
 

setunia

New member
Bez reklam
SPI pokazuje jednak, zarówno przy okazji wydań DVD, jak i BR, że można w rozsądnej cenie wydać płytę z dźwiękiem DTS. Nie wszyscy oglądają filmy dla podniety intelektualnej. Są tez prymitywy jak ja, którzy pragną przede wszystkim dobrej rozrywki, czyli wybuchów i strzelaniny w stylu "one shot, hundred kills" i "zabili go i uciekł", ale wk.....m się kiedy na zachodzie płyta wychodzi w DTS'ie, a Polaczków traktuje się jakby do nich tak wysublimowana technika nie dotarła. I za parę lat uraczy się nas supereksluzywnym drugim wydaniem z rewelacyjnym dźwiękiem.
Popieram SPI i to zarówno moralnie jak i finansowo. Mam już parę ich płyt w tym Crank BR i kupię jeszcze parę, może naście?
 
Do góry