plytki marmurowe pod glosniki

anxion

New member
Witam
Czy ktos sie orientuje gdzie moge zamowic online Plytki marmurowe pod glosniki ?? wielkosc 20x40x1cm czarny marmur

bardzo prosze o pomoc

z gory dziekuje

Pozdrawiam
 

taranis

New member
Taka dygresja..nie lepiej Ci się wybrac do jakiegos kamieniarza(tak! facet od nagrobków :D ) i tam zagadać-masz wybór wzorów kamienia(marmur,granit) i możliwosć negocjacji ceny..
Pozdrawiam
 

majek01

New member
Teraz już się nie mówi "..do kamieniarza..." tylko "...Studio Kamienia Naturalnego..."

taranis napisał:
Taka dygresja..nie lepiej Ci się wybrac do jakiegos kamieniarza(tak! facet od nagrobków :D ) i tam zagadać-masz wybór wzorów kamienia(marmur,granit) i możliwosć negocjacji ceny..
Pozdrawiam
 

slupek

Member
tzn zakładu w którym możemy posłuchac jak marmur docinają? :)

Najprościej znaleźć taki zakład w każdym mieście w okolicach cmentarza. W Szczecinie na Ku Słońcu jest ich cała masa, można wybrać kolor marmuru i inne bajery zrobią na zamówienie, np. jakiś napis z nazwą sprzętu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Krzychu ja tam nigdy nie jezdzilem na agro turystyke ale znam ludzi co bardzo lubia taki wypoczynek i sa przy kasie wiec moze cos w tym jest tylko sie tego nie docenia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To tak jak kiedyś jeździło się na wieś, dziś uprawia się agroturystykę :)

Albo nie chodzi się juz do burdelu, a do salonu masażu :D

Co do standów pod kolumny, poszukaj na aukcjach. Są tam sprawdzeni kamieniarze, wielu kolegów z forum juz tam zamawialo. Pytanie, czy faktycznie nie lepiej uderzyć do pobliskiego kamieniarza, biorąc pod uwagę ze za przesyłkę trzeba sporo zapłacić. Nie jest tez żadna tajemnica, ze ci co wykonują te "audiofilskie" podstawy, robią tez nagrobki, a ze są przedsiębiorczy to dorabiają na nas.
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
zdecydowanie warto się udać do kamieniarza czy parapeciarza, można wybrać materiał na miejscu i zwykle mają jakieś "odpady" z których robią takie płytki. Ja mam za 150 zł. 2 szt. 32x23x3 cm. Zajechałem do zakładu po drodze, chwila na placu z materiałem i za 2 dni gotowe
Pod płytki lepisz pianki aby się nie kiwały na nierównościach podłogi i już - cieszysz się zdecydowanie lepszym dźwiękiem dobiegającym z kolumn :)
 
Do góry