Płytka (lub program) do konfiguracji obrazu

teodor2424

New member
robcio napisał:
Jakiś czas temu taka płytę kalibracyjną wydało czasopismo Audio-Video

I gdzie mam teraz szukac takiego "jakiś czas temu" czasopisma? :)
A co do teorentów to kurcze nie umiem się z nimi posługiwać:)
jak wy to robicie z tymi torentami?? Chyba jestem za stary na to wszystko:) Moze mnie nauczycie?? ps. mam usługe Multimo 2 MB/s. Czy to wystarczy do torenta??
 

teodor2424

New member
robcio napisał:
Jakiś czas temu taka płytę kalibracyjną wydało czasopismo Audio-Video

Znalazłem w necie coś takiego:
http://www.av.com.pl/index.php?art=111

Z okazji 200-go wydania gazety dorzucili płytkę kalibracyjną:)

Nie wiedziałem kiedy była dlatego wysłałem wiadomośc na jednego z meili redakcji:)

Odpowiedz była zaskakująca:) Miła Pani kazała mi podac adres to prześle mi tą płytkę na spóźnionego Mikołaja:)

ja chciałem się dowiedzieć ile to bedzie mnie kosztowało a w odpowiedzi dostałem meila że jest to prezent i bedzie gratis dle wiernego czytelnika:):)
I tu się uśmiałem bo nigdy nie miałem w ręku tego czasopisma:)

jednak sa dobrzy ludzie na tym świecie:)
 

jan49

New member
Płyta dvd KALIBRATOR

Lennox2.
Płytę o której piszesz wydał magazyn KINO DOMOWE.Ztyłu opakowania płytki jest logo stopklatka.pl
Możesz do mnie napisać na priw, tylko nie wiem jak się odpisuje.
Pozdrawiam.
 

teodor2424

New member
Pomęczyłem się i ściągnęłem sobie ta płytke DVE z Rapidshare.
Nagrałem ja na DVD 8,5 GB tylko że z błędami, może ktoś powie mi o co chodziło??

Płytka odpala na DVD ale nie wiem jak się obsługuje i jak się ustawia przy jej pomocy ta plazmę..

Możę ktoś powie po krótce jak przy pomocy DVE ustawić prawidłowo parametry??
 

ronin

New member
Ludzie nie ciągnijcie bez sensu 8,5 GB DVE bo bez filtrów kolorów dołączanych do oryginalnej płyty, ten program jest wart tyle samo co 0,5 GB programiki dołączane do czasopism AV. Dysponuje płytą DVE i wiem co mówię. Przy okazji jesli byłby ktos chętny na wspólny zakup oryginalej płyty DVE z filtrami czekam tutaj na odzew. Mieszkam w samym centrum Polski (Kutno) i w zasadzie w rachube wchodziłyby tylko najbliższe miasta typu Wa-wa i Łódź.
pzdr
 
Do góry