Pliki m2ts i mkv podpięte poprzez usb do 50w829

Bryzyt

New member
Zamówiłem wymieniony w temacie TV. Dowiedziałem się, że ma on USB 2.0.
Czy pliki m2ts i mkv o wielkości ponad 32 gb będą odtwarzane w telewizorze?
 

psiaja

Member
USB 2.0 względem USB 3.0 mają ograniczenia w prędkości transferu (odczyt i zapis) a plik który ma wielkość 32GB może mieć różny bitrate, więc mylisz pojęcia..
Jednak generalnie nie powinieneś mieć problemu z odtwarzaniem plików filmowych. Osobiście odtwarzałem z przenośnego HDD plik z przepływnością (bitrate) 33640 kbps (33Mbps)
 

Bryzyt

New member
Nic nie pomyliłem. Napisałem tylko, że w TV jest USB 2.0 i chodziło mi o transfer takiego dużego pliku z pendrive'a do TV. Cieszę się, że takie duże pliki chodza na tym telewizorze. Dzięki za info :)
 

Pastusiak

New member
Ten TV ma problem nawet z wykryciem większego dysku, pomijając już fakt czytanych formatów, jak już jakiś czyta to jego rozmiar stanowi kolejne schody. Miałem okazje przetestować w sklepie tuż obok samsunga. Przepaść..
 

radish

New member
Telewizor ma problem gdy widok jest ustawiony na wszystkie pliki razem, jeżeli zmienimy ustawienia na widok katalogów (wystarczy to raz ustawić) telewizor nie ma żadnych problemów z czytaniem plików oraz dysków do 2TB. Czyta wszystkie pliki, nawet o wielkości 40gb. Wszystko działa płynnie. Odczyt plików bardzo szybki. Model 55w829.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Telewizor ma problem gdy widok jest ustawiony na wszystkie pliki razem, jeżeli zmienimy ustawienia na widok katalogów (wystarczy to raz ustawić) telewizor nie ma żadnych problemów z czytaniem plików oraz dysków do 2TB. Czyta wszystkie pliki, nawet o wielkości 40gb. Wszystko działa płynnie. Odczyt plików bardzo szybki. Model 55w829.

A jak się ma sprawa odczytu plików .mkv z zewnętrznymi lub wewnętrznymi napisami w formacie .srt?
Co z odczytem plików .mkv ze ścieżką w DTS?
 

radish

New member
Format .mkv 30-40gb odczytuje płynnie, bez żadnych zacięć. Zewnętrzne napisy (nazwa taka jak plik z filmem) przy wybraniu kodowania (jednorazowa operacja, zapamiętana przez tv) wszystko działa, dts - odczytuje. Przestałem korzystać z komputera, telewizor ma bardzo dobre skalowanie obrazu (np-rozciągnięcie na full, zostawienie paska na napisy, itd). Player jest szybki, intuicyjny.
 

radish

New member
Czcionka jest dobrej wielkości(nie za mała) bez możliwości regulacji. Napisy na czarnym pasku podobno występują w formacie .txt (nie sprawdzałem) w przypadku .srt podkład jest pół przezroczysty.
 

wjgor

New member
USB 3.0 posiada w/w TV właśnie go zakupiłem i tak wykrywa mój dysk zewnętrzny. Z testów które na tą chwilę poczyniłem to czyta większość plików bez względu na wielkość i format. Z napisami nie ma problemu jedynie trzeba na początku sobie ustawić odpowiednie kodowanie.
Pozdrawiam
 

sieka1975

New member
Witam. Mam 60w855 i mam problem z dyskiem zewnetrznym. Nie widzi mi katalogow. A jak wyswietla zawartosc to wszystko naraz i jest masakra. Po za tym polowe mam zablokowana nie nie mozna odtworzyc pliku. Albo go nie widzi. Gdzie ustawic by widzial katalogi????
 

sieka1975

New member
Dysk podłaczony. Tv widzi dysk. I na tym koniec. Odtwarzacz multimediów ładuje i ładuje i ładuje... i jest mozliwosc wejscia w dysk pomijajac odtwarzacz?
 

radish

New member
Jeszcze raz proszę o dokładną wykładnię jak zmienić widok zawartości HDD na katalog folderów; nie widzę tej opcji w 50W829B...
:-(
Włączasz przeglądanie dysku. Widzisz całą zawartość. Wtedy naciskasz przycisk options na pilocie. Z prawej strony na górze wybierasz widok folderów.
 
Do góry