Pliki aktualizacji

firefl

Active member
Bez reklam
When the TV offers the update, the ZIP file is on the TVs internal memory.
Open ES File Manager, find ZIP and copy to USB drive.
Update saved
Pull out USB drive, and now proceed with the update on TV.

Share ZIP from USB drive :)
My TV do not offer update yet. Last update was surprised - update process runs when ready. No chance to stop and make any copying from zip...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Silverek

New member
@kiki
No taka nie do końca... od kilku dni próbuję zaktualizować soft z wersji V519 na V526 i TV nie wyszukuje mi żadnej aktualizacji...
 

Deggial

New member
Z drugiej strony zastanawia mnie dlaczego niektórzy mają aktualizacje automatyczne a niektórzy nie? Od czego to zależy? Poza tym gdzie jest opcja włączenia automatycznej aktualizacji, bo przejrzałem ustawienia i nigdzie nie widzę, chyba że ślepy jestem.
 

Silverek

New member
@Deggial
Jest opcja włączenia/wyłączenia w jednej specyficznej zakładce, niestety nie mam teraz dostępu do TV, aby to sprawdzić... Jak sięgam pamięcią to była to zakładka "Polityka prywatności" lub coś zbliżonego do takiego zapisu.
 

tom500

Member
@Deggial
Jest opcja włączenia/wyłączenia w jednej specyficznej zakładce, niestety nie mam teraz dostępu do TV, aby to sprawdzić... Jak sięgam pamięcią to była to zakładka "Polityka prywatności" lub coś zbliżonego do takiego zapisu.




A dokładniej w v511: menu ustawienia / informacje / informacja o przetwarzaniu danych i tam jest checkbox o automatycznej aktualizacji. ;-)
 

Stokiloton

New member
Do V526 zaktualizował się tydzień temu mój Thomson, niestety dyski USB z NTFS dalej nie są widoczne przez nie systemowe odtwarzacze.
Mam wrażenie że po aktualizacji telewizor dużo dłużej się uruchamia w porównaniu do V511.
 

Silverek

New member
Do V526 zaktualizował się tydzień temu mój Thomson, niestety dyski USB z NTFS dalej nie są widoczne przez nie systemowe odtwarzacze.
Mam wrażenie że po aktualizacji telewizor dużo dłużej się uruchamia w porównaniu do V511.


Najlepiej zmierz czas stoperem. U mnie bez względu na wersję TV uruchamia się około 40-45 sekund.
 
Do góry