Plazmy Zarłacze Prądu

Status
Zamknięty.

4pac

New member
Zanim LCD doścignie jakością w SD plazmę to już upowszechni się inna technologia i znowu LCD będzie daaaaaaaaaaaaaaaleko w placy z jakością. Jest takie powiedzenie "z g..na bata nie ukręcisz" i ładnie się to do lcd odnosi (przy SD oczywiście)..
Pozdr wszystkich wkręconych w LCD...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Zarówno technologia plazmowa, jak i LCD nie jest doskonała. I nigdy nie będzie - ograniczenia wynikają z zastosowanych podstaw tych technologii... Zapewne OLEDy też padną, zanim na dobre się pojawią - może laserowe kreślenie obrazu ma większą przyszłość - (wielkie 70" i wyżej) są już tańsze od plazm, a mają lepszą jakość obrazu i mniejszy pobór mocy od ich znacznie mniejszych odpowiedników.

Mam plazmę, bo bije obecne LCD na głowę, jeśli chodzi o jakość obrazu (szczególnie kolory) no i jest też znacznie tańsza od odpowiedników LCD przy rozmiarze 50", jak się pokaże coś sensownego z LCD, czy innej technologii, a będę odczuwał potrzebę zmiany, to sobie sprawię taki tv, dlatego nie widzę potrzeby wywoływania kolejnej durnej wojny i sztucznego podziału na "plaźmiarzy" i resztę świata...
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Tym bardziej, że każdy powinien wybierać to co jemu się bardziej podoba i odpowiada.
Przykładowo ostatnio ustawiałem monitor znajomym celem wyświetlania filmów z DVD. Najbardziej przypasował im schemat kolorów... vivid :)
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Cóż innego ma napisać na swojej stronie internetowej sprzedawca, którego 80% lub więcej sprzedaży stanowią telewizory LCD? ;) To pytanie było retoryczne :)

Pozdrowienia!
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja jako, że temat poruszany był wielokrotnie i nigdy do niczego nie prowadził poza wojnami i do tego jest nie wiem czemu w dziale Pioneer - to go zamykam. PZDR
 
Status
Zamknięty.
Do góry