Plazmy Fujitsu

hadouken

New member
Moj stary telewizor juz od jakichs 3 lat nadaje sie tylko do wymiany. Nie ogladam TV za duzo, wiec nie przeszkadzalo mi to za bardzo, ale kiedy w koncu padl mi uklad obslugujacy pilota stwierdzilem, ze dosyc juz sie nameczylem. Trzeb sie rozejrzec za czyms nowym.
Zaczalem czytac pisma, przegladac net, zeby mniej wiecej zorientowac sie w temacie.
Wiem, ze w gre wchodzi tylko plazma, bo bede ogladal Tv z dosc duzej odleglosci i ekran musi miec te 50" (a przydaloby sie i 63 ;) ). Do tego wiadomo, HD (najlepiej 720, bo 1080 to jeszcze kosmos).
W koncu udalem sie do sklepu, gdzie sprzedajacy zaczal nakrecac mnie z calych sil na Fujitsu. Tlumaczyl, ze to zupelnie inna firma niz Fujitsu-Siemens (o ktorej mam, powiedzmy, nienajlepsza opinie), wyjasnial, ze inny nie ma sensu, itp. W koncu polecil mi model: P50 XTA.

W domu wszedlem do internetu, zeby nabrac jakiejs wiedzy, ale niestety nie bardzo mi wychodzi :|. Przegladajac to forum chyba nigdzie (!) nie natknalem sie na nazwe "Fujitsu". Napiszcie, ten sprzet jest tak slaby, czy przeciwnie tak dobry, ze pomija sie go milczeniem :D?
 

Piopio

New member
Jeśli stać Cię na 50" plazmę to proponuję zakup Pioneer 506XDE w ciemno.
Nie ma lepszego ekranu i tyle. To jedyny słuszny wybór. Nie szukaj dalej bo szkoda twojego czasu i energii.

pzdr
 

hadouken

New member
Hmmm... faktycznie az taka przepasz panuje miedzy tym Pioneerem a reszta sprzetu? A o co chodzi z tym Fujitsu? Czy ta firma po prostu nie celuje w polski rynek i musze szukac na forach/stronach zagranicznych?
 

ThYX

New member
Sprzęt Fujitsu (plazmy) są droższe od Pioneera który wiele osób zna i ma o nim najlepsze zdanie. Pioneer zbiera najlepsze opinie na świecie więc pewnie krąg zainteresowanych droższym sprzętem jest mocno zawężony.

Nie wiem jak Futitsu ale w firmie mieliśmy kilka laptopów Fujitsu-Siemens i niestety każdy (naprawdę każdy) poszedł do serwisu w ciągu 5-6 miesięcy. Sprawy były błahe ale jednak rzutuje to na opinie o marce.
 

hadouken

New member
ThYX napisał:
Nie wiem jak Futitsu ale w firmie mieliśmy kilka laptopów Fujitsu-Siemens i niestety każdy (naprawdę każdy) poszedł do serwisu w ciągu 5-6 miesięcy. Sprawy były błahe ale jednak rzutuje to na opinie o marce.
Hehe. Jeden z moich znajomych mial identyczna sytuacje wlasnie z laptopami Fujitsu-Siemens w firmie. Ja tez zreszta napisalem, ze o F-S mam nienajlepsza opinie (niska cena, niska jakosc). Ale sprzedawca zapewnial, ze Fujitsu to cos zupelnie innego niz Fujitsu Siemens. Zreszta nawet cena by na to wskazywala.
 

Dara

New member
Jeżeli możesz to bierz Pioneera choziaż fujitsu- simens gra nieźle to nie bierz go bo jest awaryjny.
Pozdrawiam.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
eeee tam.... mam laptopa fujitsu-siemens i chodzi ok. mam go od ok roku. czasami chodzi i 48 gzodz, na dobe. wszysko dziala ok.
a wlasnie za monitor odpowiada fujitsu i jestem z jakossci super zadowolony, puszczalem filmy na laptopie w 720 p i powalaja,
 
Do góry