Plazma za 4000zł "50 cali

Guard

New member
Witam
Chcę sobie kupić pod koniec lutego plazmę. Myślę o 50 calach ewentualnie większym.
Docelowo będzie podłączona tv cyfrowa UPC ( media-box HD ).
Jak korzystam z TV?
40% czasu oglądam sport (Canal+ SPORT HD, PolsatSportHD, Eurosport )
30% filmy
30% informację i resztę pierdół które lecą w tv :p

- odległość od TV to 4,5 - 5 metrów

- chciałbym aby tv posiadał dostęp do sieci ( przez wifi )
Jaka marka dziś robi najlepsze plazmy ?

Kolega poleca mi ten model
SAMSUNG PS50C550 600Hz


Ale on kosztuje w granicach 3000zł , czy warto dołożyć 1000zł i faktycznie kupie coś lepszego ?
Dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Falubaz83

New member
Witam,

mam od kilku dni ten model Samsunga i moge go polecić za te pieniadze nic lepszego nie dostaniesz,owszem moze i panas 50S bedzie lepszy obraz ale moim zdaniem mała róznica za to w wygladzie samsung bije panasa na glowe.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli przy odległości 5 m decydujesz się na wielkość 50" - to Samsung w zupełności Ci wystarczy.
 

don111

Banned
jeśli ważna cena/jakość to bardziej się opłaca LG 50PK350 (~2,5k w necie), obraz na pewno nie gorszy od Samsunga
 

fafqlec81

New member
przy twoich założeniach kwotowych jest kilka możliwości:
samsung c550 - szeroki zakres odtwarzanych formatów przez usb, jako-taki proce graficzny (ale 600hz to ma tylko w specyfikacji:) ), względnie dobre świecenie

lg pk350 - trochę lepsze świecenie, lepsza trochę trwałość niż w samsungu, ale ciut słabsza dynamika i mniej formatów dostępnych przez usb

panasonic x20 hd ready, ale dopóki nie oglądasz nałogowo filmów z bluraya to wystarczy, brak usb, brak gniazda pc, ale pod względem świecenia najlepszy z trzech podanych.

co do panasa serii s, to ja osobiście nie polecam. moim zdaniem to taki panas-nie panas. zdecydowanie wyższy komfort patrzenia na x20-tce
 

Guard

New member
Mogę spokojnie wydać 4tyś nawet 4,5tyś złotych.
kilka stówek w jedną czy drugą stronę nie robi mi różnicy jeśli naprawdę warto wydać więcej.

Z tego co piszecie wychodzi na to że Samsung robi najlepsze plazmy ?

To który wybór będzie lepszy ?
PS50C6500 czy SAMSUNG PS50C550 600Hz
Dzięki
 

don111

Banned
Pioneera nie ma więc obecnie liderem jest Panasonic
zobaczymy co pokażą najnowsze modele konkurencji...

jeśli rozpatrujesz też modele za 4k to masz jeszcze Panasonic 50G20 i LG PK950
 

osip

New member
Jesli jestes w stanie wydac ok 4,5 tys, to bym pomyslal na twoim miejscu o:
Panasie 50g20 lub najlepiej 50v20
Lg 50pk950
Sam 50c6900 [3d]
 
Do góry