Plazma pod komputer

pantomima

Banned
U mnie na tym samym 46 calowym modelu po godzinie ogladania np tvn24 widac ten dolny pasek od inf tekstowych , oczywiscie znika po przejsciu na inny kanal ale powidok chwilowy zawsze sie pojawia .
Gdy tluke w Nfs Run na ps3 to juz po chwili na starcie gdy gierka mi sie wgrywa , loguje mnie , po tych kilkudziesieciu sekundach wyst. chwilowe powidoki ...

Zaskoczony jestem ze u Ciebie nie ma to miejsca , w sumie to zacieszac tylko.
 

tarzanno

New member
I tego się trzymaj ;) - pewnie żadnego brzęczenia tez nie masz?
U mnie na LG po filmach z białymi napisami były ślady - znikały, owszem ale jednak były...

Nie naśmiewaj się. Owszem, brzęczenie jest, ale tylko gdy telewizor jest zimny (i wyświetla jasny obraz), czyli przez jakieś dziesięć pierwszych minut.

pantomima: Z tego co mówisz, to jest tragicznie. Może zgłoś to? Gwarancja może to obejmuje.
 

pantomima

Banned
Hahaha ... rozbawiles mnie teraz ;) - nie ma dramatu zebym dawal to na serwis - praktycznie to nie mam zadnych powodow zeby co kolwiek kombinowac z g30 - dziala bez zarzutow a Ty nie do konca mnie zrozumiales - u mnie czasami pojawiaja sie chwilowe duszki ginace doslownie w mgnieniu oka po zmianie kanalu, wyst tylko na kilku programach charakteryzujacych sie mocnym logo, dotyczy to rowniez ps3 , z kolei moze ja nie potrzebnie podkrecilem temat..... mnie zaskakuje tylko to ze u Ciebie nie ma sladu najmniejszych powidokow , to jest mega zastanawiajace dla mnie .Ale nie wazne , robi sie nudno pomalu ;)
 
Nie naśmiewaj się. Owszem, brzęczenie jest, ale tylko gdy telewizor jest zimny (i wyświetla jasny obraz), czyli przez jakieś dziesięć pierwszych minut.

pantomima: Z tego co mówisz, to jest tragicznie. Może zgłoś to? Gwarancja może to obejmuje.

Nie naśmiewam się - po prostu niektórzy szczęśliwcy nie słyszą brzęczenia plazm. Ja niestety jestem uczulony na to i to dla mnie spora wada. U mnie na ścianie bzyczała plazma cicho ale ja to śłyszałem a moja Kobieta już nie...
 
Do góry