Plazma po kilku latach

gregor3411cr

New member
Witam .
Mam pytanie do "starych" użytkowników plazm.Jak wasze TV sie sparawuja po kilku latach, A może są jakies niespodzianki...?Wiele recenzji jest zaraz na goraco albo po kilku miesiacach.Wiem ze tv nie kupuje sie na cale zycie ale moze jest jakis uzytkownik ktory ma plazme kilka lat ta sama i jest z niej zadowolony.Mam tu na mysli plazmy z dolnej półki cenowej37''-42''.jeszcze jedno czy np.60tys.godz. to jest czas ze w okolicach tego zacznie sie cos dzic czy moze jest to jakas inna "miara".A moze po 30tys zacznie sie wypalanie poszczegółnych pikseli.pozdro
 

mareknot

New member
Witaj!
Byłem posiadaczem plazmy co prawda nie Panasa, ale Philipsa, 6 lat i w końcu zeszłego roku padła. :( Pisałem na ten temat przy okazji kupna nowej:cool: , gdzie szukałem rady co kupić. Z posiadanych informacji te plazmy z tamtych lat Phila tak mają. Wystarczy przeglądnąć Allegro i można znaleźć parę sztuk do kupienia z identycznymi objawami. Najgorsze że nikt mi nie mógł pomóc z likwidacją tego uszkodzenia. Poszła gdzieś razem z dostawcą nowego Panasa.:-D Przypomnę, dla tych co niechce się szukać po forum, że po włączeniu pilotem, po paru chwilach się wyłączała i dioda na monitorze (bo to była dwuczęściowa, monitor + tuner osobno) sobie wariacko migała. To uszkodzenie wystąpiło dwa razy. Raz (po 3 latach) serwis Phila na zasadach częściowej odpłatności zrobił mu dobrze tak, że pochodził następne 3 lata, aż padł następny raz, z tym że pojawiła również na środku żółta plama. :( Ilości przepracowanych godzin nie byłem w stanie sprawdzić. Nawet nie wiem czy była taka możliwość. To tyle. Jak ktoś ma jakieś pytania w tej sprawie to służę.
 
Do góry