Plazma, plazma - po raz kolejny plazma!

RHJG

New member
Bez reklam
A co ta wypowiedż(notabene bardzo konkretna)ma do tego na co Ty wydasz swoje pieniądze?,możesz kupić plazme i za 2000zł to jest Twój problem,nie widzę związku...
 

kendzi1

New member
Panowie pisze i pisze i nie mam nadal odpowiedzi jaki tv pod PS4
Moge wydac max 15 tys zl
Modele jakie ja mam na oku to Samsung f8000,samsung f8500,Panasonic zt60
Sharp835 ,sony hx955,philips9607.
i pytanie jaki tv bedzie najelspzy do grania na konsoli ps4 i ogladaniu filmow 3d tylko na tych 2 rzeczach najbardziej mi zalezy :)
Wiem ze temat jest o plazmie f8500 Samsunga ale wlasnie o tym tv chcialem tez sie duzo dowiedziec czy bedzie dobry pod ps4
Lepszym wyborem bedzie Plazma czy led???
 

kendzi1

New member
Prosze o naprawde madre podpowiedzi zalezy mi starsznie na madrym wyborze:) tv ma posiadac przefantastyczny obraz,kolory ,biel,czern ,zero efektu halo,dynamiczny ma byc ,mega kontras panowie poprostu tv miazga pod konsole za 15 tys zl:)
 

marwol

New member
Ja sie nie znam,ale najrozsadniej jak za taka kase to wybrac 2-3 modele i zamowic prezentacje w domu. Na spokojnie obejrzysz, porownasz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

xxmat1990xx

New member
A co ta wypowiedż(notabene bardzo konkretna)ma do tego na co Ty wydasz swoje pieniądze?,możesz kupić plazme i za 2000zł to jest Twój problem,nie widzę związku...
Uświadomiła mi że nie muszę wydawać 14tys zł na lcd żeby mieć trochę lepszą jakość obrazu itd do plazmy za 4tys zł... a to już sporo ...
 
Ostatnia edycja:

SULIx

Member
Prosze o naprawde madre podpowiedzi zalezy mi starsznie na madrym wyborze:) tv ma posiadac przefantastyczny obraz,kolory ,biel,czern ,zero efektu halo,dynamiczny ma byc ,mega kontras panowie poprostu tv miazga pod konsole za 15 tys zl:)

Jaką przekątną sobie wymyśliłeś ? Tego nie piszesz. Za te pieniądze możesz mieć każdy tv z wysokiej półki.
No... powiem, że jeśli wierzyć temu testowi Panasonic TX-P50GT60B 3D Plasma Television Review | AVForums.com - UK Online
to problem 50 Hz został zlikwidowany...:?
Jednak nauczony doświadczeniem z poprzednich testów gdzie panowie pisali, że go "w zasadzie" nie dostrzegają a jednak sobie był, trzeba poczekać na trzeźwe oceny zwykłych użytkowników. To samo było z testem drgających pasków.
Swoją drogą GT60 to dosyć dobry wybór. Cena :arrow: jakość. Panas trochę przeszedł już z tą serią. W sezonie 2013 może być naprawdę ciekawie. Z tym, że Samsungi F8500 mają jakieś kosmiczne ceny ...
Wątpliwe aby było warto przepłacić w stosunku do Panasa serii 60.
 

kendzi1

New member
Interesuje mnie min 55 cali a najlepiej 65 lub 70:) max 15 tys zl
Potrzebuje bardzo dobrego tv do grania do konsoli i ogladaniu filmow 3d:)
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Digitalus, chlopie ogarnij sie wreszcie. Nie dociera do ciebie ze robienie zdjec tv to jak sluchanie kolumn przez mikrofon na skype? Zdjeciem nigdy nie oddasz faktycznego "stanu" wyswietlanego obrazu... mowiac prosciej jakbys nie skumal - na zdjeciu KAZDY tv moze wygladac dobrze i zle.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2
 

Dżyngis-chan

New member
@digitalus
Coś masz skopane z tą czernią, nawet na moim LCD/LED to widać.
W naturze nigdy kolor czarny nie jest czarną dziurą, tak jak przedstawiasz na zdjęciach, masz za duży kontrast ustawiony.
 

digitalus

Banned
Raz dla was zdjecia sa zbyt slabe innym razem czern zbyt dobra. W rzeczywistosci jakosc obrazu jest zdecydowanie lepsza niz na zdjeciach.
Wybieram telewizor plazmowy po lewej stronie a osoby ktorym podoba sie rozmyty obraz telewizor po prawej stronie, czyli lcd-podobny:). Telewizor laserowy, podobny jak lcd,led.tv czyli zanik szczegolow.
PLAZMA2JP_xhxspre.JPG
 
Ostatnia edycja:

kendzi1

New member
Witaj RHJG kolego mowisz ze polecasz ten tv Sharp 835 no niezly niebawem jade na wawe do euro rtv agd zobacze go na zywo co potrafi rozmiar duzy mam Lg lh3000 47 cali ale ten kolos sharp ma 70 cali ciekawe jak sie sprawdzi na zywo,pod ps4 i ogladaniu filmow 3d:)
Na uwadze mialem takie Modele:
Sony HX955 -55 -11500zl , 65-22500zl przesada za 65 cali;/
Sharp 835 -15000zl cena duza ale jak za 70 cali tv i jakos extra ok:)
Samsung f8000 55 cali -10500zl
Samsung F8500 64 cali -14999zl
Philips 9607- 60 cali -14000z;
Panasonic Zt60 60 cali - cenia nie znana podobno 19000zl przesada;/
Chyba najlepsze modele jakie beda i sa na rynku na 2013 rok pod wzgledem kolorow ,plynnosci czerni,bieli ,zero efektu halo , dynamiki ,3d
Narazie chyba najlepiej ten Sharp 835 lub Samsung f8000/f8500 ale wszystko beda lukac na zywo i testowac:)
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Tak kol.kendzi 1-polecam go z czystym sumieniem.Może gdzieś znajdziesz taniej-wierz mi naprawde warto.pozdr.
 

SDman

Banned
Witam,
jakby tak (czy to po prawej czy to po lewej) miał grać mój TV to wyrzuciłbym go przez okno i został przy 21" Sony Trinitron.
 

digitalus

Banned
Mam maly telewizor crt sony kupiony w pewexie w 1990.Dziala do dzis bez usterki , caly czas jakosc obrazu na dobrym poziomie. Dotrwal az do wylaczenia analogowego sygnalu. Gwarancja na obrazku nizej.
.Jakosc obrazu z plazmy jest najbardziej zblizona do crt sony i wlasnie dlatego wybralem PDP.
DSCF2069J_nparasa.JPG

http://s6.ifotos.pl/img/DSCF2069J_nparasa.JPG
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Mam maly telewizor crt sony kupiony w pewexie w 1990.Dziala do dzis bez usterki , caly czas jakosc obrazu na dobrym poziomie. Dotrwal az do wylaczenia analogowego sygnalu. Gwarancja na obrazku nizej.
.Jakosc obrazu z plazmy jest najbardziej zblizona do crt sony i wlasnie dlatego wybralem PDP.

Oczywiście zgadzam się z Tobą, ale przestań wypisywać głupoty, że każda najtańsza Plazma jest lepsza od każdego (w domyśle nawet drogiego) LCD.

Bo to bzdura ABSOLUTNA !

I nie zaśmiecaj TB na serwerach zdjęciami zdekalibrowanych na maxa LCD vs trochę lepiej ale i tak ni jak mającej się jakości Plazmy do na prawdę dobrze skalibrowanego nowoczesnego Telewizora czy to LCD czy Plazma.

Pozdrawiam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak szperam na google to widzę że są też takie fotki z porównaniami LCD Plazma gdzie to LCD ma znacznie lepszy obraz. Więc o co tu chodzi hehe? o to że pełno troli w około hehe:p
 

digitalus

Banned
Kazdy moze miec inne zdanie ale osoby ktore ogladaly film z prezentacji napisaly

Panasonic has the best picture quality of the two

The Panny has better blacks, mitsubishi is too bright like a LCD

This demo is not good for picture quality. The plasma is the winner here for picuture quality.
 

Dżyngis-chan

New member
:fool:
Mam maly telewizor crt sony kupiony w pewexie w 1990.Dziala do dzis bez usterki , caly czas jakosc obrazu na dobrym poziomie. Dotrwal az do wylaczenia analogowego sygnalu. Gwarancja na obrazku nizej.
.Jakosc obrazu z plazmy jest najbardziej zblizona do crt sony i wlasnie dlatego wybralem PDP.
DSCF2069J_nparasa.JPG

http://s6.ifotos.pl/img/DSCF2069J_nparasa.JPG

Ja też mam mały telewizor crt finlux kupiony nie w peweksie w 1993. Już nie działa, ale fany był. Jakość obrazu najbardziej mi go przypomina w LCD i dlatego wybrałem.
 
Do góry