Plazma Pionier436 XDE

Damian0010

New member
już się nieczepiam kolorów bo przeczytałem na forum że ona najpierw musi się wypalić (wygrzać), ale mam kolejny problem, jak dłóżej sobie pochodzi np. ze 3 godz to sie sama wyłącza w rogu pisze że zostało 4 min i się wyłącza, myslałem że przez przypadek ustawiłem ją żeby się wyłączała w tej obcji "SLEEP TIMER" ale jest krobeczka na OFF. Czego to może być przyczyna że sama sie wyłącza???? Nagrzewa sie zabardzo??
 

dvd-r

New member
Damian0010 napisał:
już się nieczepiam kolorów bo przeczytałem na forum że ona najpierw musi się wypalić (wygrzać), ale mam kolejny problem, jak dłóżej sobie pochodzi np. ze 3 godz to sie sama wyłącza w rogu pisze że zostało 4 min i się wyłącza, myslałem że przez przypadek ustawiłem ją żeby się wyłączała w tej obcji "SLEEP TIMER" ale jest krobeczka na OFF. Czego to może być przyczyna że sama sie wyłącza???? Nagrzewa sie zabardzo??

tryby oszczędzania włączone

Power Saving

Pozdrawiam

Artur
506xde
 

Damian0010

New member
Problem z Polsatem Cyfrowym

Mam następne pytanie, plazma już mi się chyba wypaliła chodzi pewnie z 220 godz. i teraz jak mogę ją najlepiej ustawić kolory, powłaczać jakiś systemy ( opcje) itp. Jak wy macie przykładowo poustawiane??
Z góry dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja zawsze ustawiam wg. własnych potrzeb .
Ale korzystaj jeszcze z oszczędnych form
Przy dvd możesz poszaleć
pozdrawiam
 

Damian0010

New member
Czy mógłby się ktoś podłaczyć domnie na gg bo mam wiecej pytań najlepiej jak ktoś zna naprawdę dobrze ten model plazmy
moje gg:1822352
Z góry dzięki
 
Do góry