Plazma panasonicTH-50PV700

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś korzystajac z wolnego popołudnia - proównywalismy Pioneera i Panasonica PV 700. Nasza opinia /było kilka osób/ - sumując wszystkie oceny wypadła jednoznacznie na korzyść Pioneera. Z tym że ocena była dokonana tylko na podstawie sygnału HD.
Głębia obrazu , drugi plan, czerń , mniejsze refleksy świetlne .
Kilka osób też głosowało za lepszym wyglądem zewnętrznym - ale już nie wszyscy.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Nie widzę lepszej możliwosci niż postawić obok siebie w/w i Sharpa 46 Xd1.
Jeśli będzie do HD - to Sharp jest poprostu rewelacyjny. Widziałem opracowania specjalistów - gdzie Sharp wygrał z Pioneerem nawet w ujęciu czerni obrazu.
 

mirek555

New member
Witaj jeszcze nic nie wybrałem,a jestem zdecydowany na dwa modele,który wybiorę to zobaczę po prezentacji od Kikiego.LCD mnie nie interesuje,jestem bliżej panasonica bo widziałem jak gra 70tka jak dla mnie panas ma żywsze kolory.Jedno jest pewne nie będę się sugerował opinią innych tylko wybiorę to co dla mojego oka będzie robiło lepsze wrażenie.Opini jest bardzo wiele każdy ma swoje wymagania,każdy dostrzega co innego a mnie detale nie interesują.Chcę mieć jak dla mojego gustu ładny telewizor i ładnie czysto sobie świecił pod sygnałami jakie mam w domu i to wszystko.Tak naprawdę idzie oszaleć czytając te wszystkie posty na temat plazm i LCD,można wywnioskować jedno że są to telewizory wypuszczone na rynek z jakimiś tam wadami,czyli nie dostosowane do naszego sygnału jaki mamy obecnie w Polsce.jedne odbierają niby lepiej drugie niby gorzej.Elektronika poszła za szybko do przodu a ktoś tu po prostu za nią nie nadąża,a my zwykłe szaraczki jesteśmy zdani na to albo wybieramy ten towar albo nie,który kusi swoją wielkością.a jest w czym wybierać.Pozdrawiam Mirek.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
No to ci Mirek namieszam jeszce bardziej. Mam lcd i powiem szczerze, ze nie zamieniłbym sie nigdy na plazme. Plazma przez to, ze ma szybe zmiekcza obraz i dlatego ostrosc jest do bani. Lcd naprawde jest lepszy mimo, iz ma oczywiscie swoje wady.
 

mirek555

New member
Witaj Tomku ciesze się że dokonałeś wyboru i masz to co chciałeś,wiem że na LCD ostrość jest powalająca i te kolory pastelowe,nie wiem jaki masz telewizor może się pochwalisz?.Nie wiem co oglądasz na tym TV,bo to co ja bym chciał widzieć na plazmie nie zobaczę na lcd.
 

raf5733

New member
Witam. Stalem sie posiadaczem (mam nadzieje szczesliwym) 42PV700F i mam pytanie. Czy w tym modelu jakims cudem wspolpraca z N przez HDMI uklada sie lepiej niz w 70F? Chodzi mi oczywiscie o dzwiek.

I tak na marginesie informacja dla osob ktore stoja dopiero przed wyborem tv. Powloka matowa zastosowana w tym modelu naprawde zdaje egzamin. Swiatlo odbija sie co prawda od ekranu ale jest bardzo rozproszone i nie najmniejszych szans zeby przejrzec sie w ekranie jak to ma miejsce w innych modelach. Uwazam ze pod tym wzgledem to naprawde skok jakosciowy. Widzialem ze Kiki uwaza ze powloka antyrefleksyjna w pioneerze jest lepsza. Nie wiem skad taka opinia. Ogladalem je i w nich takze mozna sie przejrzec (moze mniej niz u mniej renomowanych producentow). Natomiast w PV700 jest to niemozliwe.
 

puz

New member
Witam.
Niestety dzwięk w n-ce trzeba przesłać przez inny kabel.
Oprogramowanie w tej platformie nie jest jeszcze przystosowanie, prznajmiej do modelu pv700.
 
Do góry