Plazma Panasonic

kubis

New member
Witam, chciałem Was poprosić o pomoc w kupnie plazmy. Obecnie posiadam lcd Sony 32d3000 ale chciałem coś zmienić i wybór padł na plazmę tylko nie wiem jaki model. Chcę przeznaczyć na to 6tys i rozmiar 40-50 cali odległość od kanapy to 3m. Czy możecie mi polecić coś naprawdę dobrego... aha mam cyfrę + z satki
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kszesz

New member
Z 3 m to optymalny jest 42 cale, 46 to ciut za duży szczególnie po przesiadce z 32" , a model to oczywiscie G20. Przynajmnie ja bym taki nabył przy tym budżecie.
 

gebolek

Banned
Śmiało bierz 46 cali.
Oglądam z tej samej odległości 42 i ubolewam,że nie kupiłem większego.
Będzie Ci się wydawał za duży tylko przez tydzień a później zaczniesz zadawać sobie pytanie "dlaczego nie wziąłem większego"
 

kubis

New member
Właśnie kupiłem nowe mieszkanie i dlatego mój soniacz powędruje do sypialni a w salonie 20m będzie plazma a odległość to jest tak naprawdę 3.5m i wiem, że lepiej ciut większy niż kupować później okulary :) aha kiedyś w salonie widziałem Panasonica v50? i obraz miał nawet nawet...
 
Ostatnia edycja:

airon

New member
Śmiało bierz 46 cali.
Oglądam z tej samej odległości 42 i ubolewam,że nie kupiłem większego.
Będzie Ci się wydawał za duży tylko przez tydzień a później zaczniesz zadawać sobie pytanie "dlaczego nie wziąłem większego"

..i nie posłuchałem dobrej rady :) Zdecydowanie 46 cali.
 

yaneq

New member
Bez reklam
spokojnie bierz 46 cali. mam 2,5 m do plazmy i przy moich 42 calachmyślę, że 46 calowu bardziej by się nadawał.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
recenzje z czasów gdy Kiki jeszcze nie nienawidził Panasa masz w testach klubu hdtv :D
konkretnie model PY80 (to samo co PZ80 tylko bez tunera dvb-t)
 

mario_p

Member
Dokładnie jak poprzednik radzi, najlepiej 50'' G20 , ja do sypialni kupuje 42 a w twoim przypadku nie szukał bym mniej niż 50'' :)
 
Do góry