Plazma P42UT50E?? czy lepsza od G30/GT30??

Maniek79

New member
witam szukam informacji jak ma się ta plazma w stosunku do modeli P42G30 oraz P42GT30??
Czy plazma P42UT50E ma ten sam panel/matryce co wyżej wymienione typy tylko jest bardziej okrojony o bajery typu:skejp, wifi itp??(na których mi nie zależy).Jak ma się czerń??
Niestety P42G30 oraz P42GT30 już nie kupi się nowego - ostały się same z wystawki więc rozważam zakup P42UT50E - ale czy to dobry wybór??Inne modele mnie nie interesują (przerasta to mój budżet).
Proszę o opinie tych którzy posiadają takowy model.Pozdrawiam
 

prze_cinek

New member
Bardzo dobry. W USA na testach zbiera znakomite recenzje.
Modele for USA czasami nieco się różnią od naszych europejskich.

Najlepiej chyba będzie jak przejrzysz sobie ten tv w sklepie, porównasz z innymi modelami i jak uznasz, że jest ok to po prostu go sobie kupisz. Najważniejsze, że Tobie się będzie podobać bo możesz percepcyjnie w ogóle nie odczuwać różnic pomiędzy G30 a UT50. UT50 ma tą przewagę, że na pewno będzie dłużej wspierany przez Panasonica i będzie aktualizowany na modelach 2011 niestety już wisi krzyżyk.
 

Maniek79

New member
A jak szczegóły techniczne

a możecie powiedzieć od strony technicznej jaki jest w porównaniu z G30 lub G35??
Czy ma te same matryce czy to neoPlazma?? Czy można oczekiwać na otwarty test tego modelu??
 

Maniek79

New member
Dzwoniłem do magazynów i każdy mówi że nie ma już na stanie,ale mają mieć nową dostawę w tym tygodniu ale wątpię że pojawi się ten model.
A jak się ma 50ST w stosunku do gt/g30 i UT50??
 

Jadhtiger

New member
Dzwoniłem do magazynów i każdy mówi że nie ma już na stanie,ale mają mieć nową dostawę w tym tygodniu ale wątpię że pojawi się ten model.
A jak się ma 50ST w stosunku do gt/g30 i UT50??

Dzwoń do sklepów sieciowych - jak trafisz na konkretnego sprzedawcę to pomoże Ci znaleźć fabrycznie zapakowany. Ja odbieram w przyszłym tygodniu P42G30E choć też wątpiłem że jeszcze znajdę. A nowych dostaw tych modeli już raczej się nie spodziewaj...
 

Maniek79

New member
Wielkie dzięki za info, zakupiłem TX-P42ST50 w sumie tańszy od UT50.
Teraz czeka mnie docieranie/wypalanie matrycy??Kalibrację się robi samemu??
 
Do góry