Plazma oferujaca 1920 x 1080 - która ??

dawmac

Member
Wiam
Czy ktoś może mi podać jakie plazmy oferują:
- Progresywne skanowanie 720p, 1080i, 1080p
- Rozdzielczość 1920 x 1080

Z tego co znalazłem to takie parametry oferuje PIONEER PDP-5000 EX i TV LCD ale mnie interesuje plazma. Może ktoś podać która jeszcze plazma oferuje takie parametry ? Chce kupic czytnik Blu Ray i myśle że z warto kupić własnie taka plazmę.
pozdr. dawmac
 

dawmac

Member
może nowy SHARP LC-52XD1E ?? Jest to LCD ale oferuje czas odświeżania na poziomie 4ms albo 6ms - różnie jest podawane :) !! Miał ktoś okazje go ogladać ??
pozdr. dawmac
 
Ostatnia edycja:

bildex

New member
Witam
W tej chwili to tylko Pionieer PDP5000. Czy jakos tak.
Musisz sprawdzic jeszcze Panasonika model th65pv600.
I ma być jeszcze jakiś Philips ale to dopiero około świąt.
 

dawmac

Member
Z LCD 1920 x 1080:
SONY KDL - 46W2000 ok.12800zł
SONY KDL - 46X2000 ok. 15400zł
SONY KDL - 52X2000 ok. 20000zł

JVC LT 46Z70 - ok. 14000zł

SHARP LC - 52XD1E - ok 19700zł
SHARP LC - 42XD1E - ok. 9200zł
SHARP LC - 46XD1E - ok. 12900zł
SHARP LC - 45GD1E - ok. 20000zł

Z LCD jest jeszcze tego sporo - łatwo prześledzić co i jak na "skapcu" :) http://www.skapiec.pl/site/cat/22/filtr/_0_0_0_0_3731_0_0_0_0_0


PLAZMA - jak na razie jedną znalazłem PIONEER pdp5000 - cena od 30.000 do 40.000zł !!

Pioneer zabija ceną :)

Może ktoś się wypowiedzieć co z tego będzie najciekawsze. Nie mam możliwości porównania tych TV :(
pozdr. dawmac
 
Ostatnia edycja:

dawmac

Member
Naczytałem się sporo i już głupi całkiem jestem :( Na sąsiednim forum wypisują cuda o LCD - piszczą, skrzypią, smużą itd itd. Z plazmami podobnie. Sam już nie wiem co wybrać. TV będzie podłączony na codzień do tunera SKY HD. Na początku dobre DVD ale w najbliższym czasie planuje zakup BLU RAY bo filmy nie sa drogie i mozna powiedziec że ogólnie dostepne. Mieszkam w Anglii i tutaj filmiki na Blu Ray sa co raz bardziej powszechne.
Teraz nie wiem czy kupić jakiegoś LG 60 cali ( duży ekran ale niższa rozdzielczość, czy mniejszą plazmę czy LCD Full HD. Za dużo się naczytałem chyba na tych forach :) i jestem strasznie skołowany
pozdr. dawmac
 

maszek

New member
Bez reklam
dawmac napisał:
Naczytałem się sporo i już głupi całkiem jestem :( Na sąsiednim forum wypisują cuda o LCD - piszczą, skrzypią, smużą itd itd. Z plazmami podobnie. Sam już nie wiem co wybrać. TV będzie podłączony na codzień do tunera SKY HD. Na początku dobre DVD ale w najbliższym czasie planuje zakup BLU RAY bo filmy nie sa drogie i mozna powiedziec że ogólnie dostepne. Mieszkam w Anglii i tutaj filmiki na Blu Ray sa co raz bardziej powszechne.
Teraz nie wiem czy kupić jakiegoś LG 60 cali ( duży ekran ale niższa rozdzielczość, czy mniejszą plazmę czy LCD Full HD. Za dużo się naczytałem chyba na tych forach :) i jestem strasznie skołowany
pozdr. dawmac

jak masz kasę, to ...
http://www.panasonic.co.uk/plasma-tv/th50px600ped/index.htm
http://www.panasonic.co.uk/plasma-tv/th-65px600/index.htm
 

scott

New member
Jak juz wczesniej rozmawialismy: spróbuj tylna projekcje. Ta technologia wydaje sie najlepsza na dzien dzisiejszy ze wszystkich dostepnych na rynku - nie smuzy jak zwykle LCD, nie wypala logo stacji jak niektóre plazmy, daje bardzo dobre kolory i jest tania i duza.
Na dzisiaj kazda plazma Full HD bedzie raczej miala cene z ksiezyca. To jest zupelnie nowa technologia, wiec kosztuje. Musisz sie zastanowic ile na to rzeczywiscie masz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry