plazma max 3,3tyś

ADAM12116

New member
Witam, chce zakupić TV plazmowy 50-51" w nieprzekraczalnej kwocie 3,3tyś, będzie oglądany z 3m, pokój bardzo słabo nasłoneczniony, główne N TV i filmy z kompa, nie wiem czy warto patrzeć na 3D czy nie zawracać sobie tym głowy np samsung E550? ale brakuje mi w nim wyjścia słuchawkowego aby podłączyć sobie zestaw głośników 2.1 dla lepszego dźwięku
 

Walenhovv

New member
Witam kolegę,
Ja osobiście polecam model 50GT30E, lub nowszy kosztem wielkości. Zastanawiałem się, czy 3D w ogóle mi się przyda, ale okazało się, że to fajny gadget i oglądam dośc często ;).
Ps. Jesteś pewien, że TV nie posiada wyjścia słuchawkowego? Na z tego co zauważyłem na pewnej stronie internetowej. to posiada wejście mini-jack słuchawkowe.
Pozdrawiam.
 

ADAM12116

New member
Na z tego co zauważyłem na pewnej stronie internetowej. to posiada wejście mini-jack słuchawkowe.
Pozdrawiam.

nawet na stronie producenta podają , że ma słuchawkowe ale byłem go oglądać w MM i nie ma takiego złącza, zresztą już nawet na tym forum ktoś o tym pisał...

co do wielkości to nie chce raczej schodzić poniżej 50 bo mam w tej chwili 46 który ma trafić do innego pokoju i wydaje mi się za mały jak oglądam materiały szczególnie filmy HD
 

marcinr87

New member
Mam podobny dylemat ale zastanawiam się nad:
P50GT30E
P50UT50

I nie mam pojęcia co lepsze a dzisiaj chyba chciałbym zamówić :)
 

art-e

New member
Mam podobny dylemat ale zastanawiam się nad:
P50GT30E
P50UT50

I nie mam pojęcia co lepsze a dzisiaj chyba chciałbym zamówić :)

A czytałeś może na forum jak buczą te plazmy? Jest o tym dużo wpisów. tez chciałem gt30 ale po przeczytaniu o tym, odechciało mi się. Nie czyta też podobno wielu filmów z usb (problem kodeków)

został mi samsung d550 lub lg pv350 lub pz250.
 

marcinr87

New member
ja właśnie czytałem że GT30 praktycznie już nie szumi tak jak poprzednie. czy te LG o których piszesz mają równie dobre wyświetlacze i dużo funkcji?
 

ADAM12116

New member
Wiec na co się zdecydowałeś ?

Też się męczę cholernie z wyborem.

Kusi mnie LG50PZ250 i ten samsung 51d550

chyba samsung 51" e550 tylko teraz myślę jak podłącze do niego głośniki, poprzednio miałem podłączony taki fajny zestaw 2.1 przez złącze słuchawkowe i mogłem sobie głośność regulować pilotem od TV, teraz wobec barku złącza słuchawkowego w e550 tej możliwości brak i zostało by mi słuchanie TV z wbudowanych głośników a te są marne...
 

oohayo

New member
Ja buczenia, bzyczenia, syczenia nie słyszę. Kolega kupił również GT30 i również nie zauważył.

Sądzę, że ten problem występował wcześniej - obecne modele już zostały poprawione.

Przy takim budżecie i wymaganiach w/w panas będzie ekstra wyborem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry