Plazma lub LCD (raczej plazma) 46" do 3650zł.

Pablooo88

New member
Witam

Szukam plazmy bądź LCD (raczej plazma) 46" do kwoty MAX 3650zł... Nic ani ponad kwotę i rozmiar (mierzone wszystko)

- Sygnał to: póki co kablówka Aster, w tym roku Aster kanały HD (Canal +, HBO, TVP, MTV itp), DVD,czasami Xbox (ten mam podłączony do swojego tv, o który się kiedyś radziłem tutaj i wybrałem Sony KDL-32E4050 i jestem baardzo zadowolony, jednak jak nie będzie rodziców to podłączyłbym go u nich w salonie i np Guitar Hero ze znajomymi na 46" i kinie domowym
icon_wink.gif
) Jest to TV dla rodziców.

- Odległość oglądania to ok 4-5m

- Do powieszenia na ścianie ( czy łatwo znaleźć jakiś uchwyt ruchomy? Oni mają teraz swojego Samsunga 32" na takim powieszony, jednak 46" nie udźwignie)

- Full HD dlatego, że telewizor nie będzie zmieniany przez dłuższy okres, a niebawem będzie już BluRay bardziej powszechny, no i do tego Xbox jak coś itp...

Krótka piłka: czy znajdę coś lepszego od plazmy Panasonic TH-46PY8? Jest to plazma Full HD z 100Hz, która na stronach ma baaardzo pochlebne opinie.

Jak do niego można porównywać:

- Sharp LC-46X8E

- Sharp Aquos LC-46D65E



Pozdrawiam
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam

Szukam plazmy bądź LCD (raczej plazma) 46" do kwoty MAX 3650zł... Nic ani ponad kwotę i rozmiar (mierzone wszystko)

Trochę ponad /cena/, rozmiar poniżej /cale/, ale wszyscy się zachwycają: PANASONIC TX-P42G10E:eek:k:
 

Pablooo88

New member
kriswas napisał:
Trochę ponad /cena/, rozmiar poniżej /cale/, ale wszyscy się zachwycają: PANASONIC TX-P42G10E:eek:k:

Ok jest lepszy. Jednak rodzice chcą a raczej muszą wziąć koniecznie na raty. Remont generalny mieszkania pochłonął ponad i "tutaj dwucyfrowa liczba" tys zł a tv przez to wszystko muszą zmienić, gdyż 32" praktycznie nie widać. A tamtego Panasonica mają w rtv raty 0% za tamtą właśnie cenę... Niestety nie dadzą rady uzbierać teraz całej gotówki na raz....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepszym rozwiązaniem choćby z uwagi na kąty boczne, płynność -
Toshiba 46XF350. Plazma jeddyni9e która się mieściła to Panasonic PY8 -ale nie jest dostępna na rynku już kilka miesięcy
 

Pablooo88

New member
kiki napisał:
Lepszym rozwiązaniem choćby z uwagi na kąty boczne, płynność -
Toshiba 46XF350. Plazma jeddyni9e która się mieściła to Panasonic PY8 -ale nie jest dostępna na rynku już kilka miesięcy
W sensie tego Panasonica TH-46PY8 nie ma już na rynku? No w sklepach internetowych jest tego sporo...

Napisałem, że cena MAX 3650/3700zł... A ta toshiba w najtańszym sklepie kosztuje 4500zł...
 

Pablooo88

New member
Witam ponownie!

Nastąpiła zmiana planów :) do 4000tys złotych i może być płacone na raz :)

Teraz pytanie czy macie jakieś propozycje oprócz tego Panasonica co ja podałem?

Jaka jest różnica między Panasonic TH-46PY8 a TH-46PZ8?

Rozmiar MUSI być 46" lub 47"

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lexo

New member
Jak by dało radę chciałbym ponowić temat. Zastanawiam się nad LCD bo koniecznie chcę 100hz i tak miał być 42LH4000, potem doszło do Sharpa 42DH77 i tak cena doszła do 4000. Problem pojawił po zmierzeniu pokoju, nie chcę ryzykować więc szukam czegoś między 46-50 cali. 100hz LCD FullHD w takim rozmiarze nie kupię z takim budżetem dlatego myślę o plazmie. Czy możecie coś doradzić? Pokój raczej ciemny, odległość ok3-3,5m, przeznaczenie: gry PS3 i BR. dzięki z góry
 

lexo

New member
A jak się ma Samsung A 656 do Lg 47LH4000? Obydwa niby maja 100hz i FullHD i podobną cenę. Który będzie miał lepszy obraz (chodzi mi też o kontrast czerni na czerni). Może ktoś miał okazję porównywać te dwa albo przynajmniej odeśle mnie jeśli jest już taki wątek na forum.
 

don111

Banned
lexo napisał:
Jak by dało radę chciałbym ponowić temat. Zastanawiam się nad LCD bo koniecznie chcę 100hz i tak miał być 42LH4000, potem doszło do Sharpa 42DH77 i tak cena doszła do 4000. Problem pojawił po zmierzeniu pokoju, nie chcę ryzykować więc szukam czegoś między 46-50 cali. 100hz LCD FullHD w takim rozmiarze nie kupię z takim budżetem dlatego myślę o plazmie. Czy możecie coś doradzić? Pokój raczej ciemny, odległość ok3-3,5m, przeznaczenie: gry PS3 i BR. dzięki z góry
jeszcze w paru netowych sklepach kupisz Panasonica 46py8 (ok 3,5k) albo coś z 50' Samsunga (551 , 656)
 
Do góry