plazma LG

pepe12345

New member
kiki jaki obraz powinienem zobaczyć po odpaleniu pierwszy raz plazmy LG w tv !!!!!!!!!!!! Czy coś na wzór Panasonica ? a może jest coś charakterystycznego dla tv plazmowych LG ? P O Z D R A W I A M !!!:bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober: :bober:
 

pepe12345

New member
lg 42px12x

pytałem czy odpalając poraz pierwszy plazmę LG będę miał pewność że wcześniej nie była uruchamiana !!! Tak jak ma prawdopodobnie panasonic gdy na początku wyświetlają się strony świata i pyta nas z jakiej częśći świata jesteśmy !!! po kolejnym uruchomieniu tej plazmy już tego nie zobaczymy ( prawdopodobnie gdyż o tym tylko słyszałem) więc jak to się ma do plazm LG jak stwierdzić odpalając w/w plazmę że wcześniej nie była uruchamiana !!! inaczej nie potrafie wyjaśnić sorry !!!
 

dnc

Moderator
VIP
pepe12345 napisał:
pytałem czy odpalając poraz pierwszy plazmę LG będę miał pewność że wcześniej nie była uruchamiana !!! Tak jak ma prawdopodobnie panasonic gdy na początku wyświetlają się strony świata i pyta nas z jakiej częśći świata jesteśmy !!! po kolejnym uruchomieniu tej plazmy już tego nie zobaczymy ( prawdopodobnie gdyż o tym tylko słyszałem) więc jak to się ma do plazm LG jak stwierdzić odpalając w/w plazmę że wcześniej nie była uruchamiana !!! inaczej nie potrafie wyjaśnić sorry !!!

Nie prawdopodobnie, ale na pewno. Tak było w moim przypadku. Tv pyta sie o kraj w którym jesteś i zmienia jeżyk menu, na ten który wybierzesz. A potem juz działa normalnie.
 

kowal

New member
Osobiście odpalałem jedynie 2 szt nowiutkich plazm LG PX5R ( prosto z magazynu LG ) i nic się nie wyświetla poza tym, że menu jest ustawione na angielski. A nie jest przypadkiem tak, że po resecie ustawień do fabrycznych Panas znowu zgłasza tą planszę?
 

kowal

New member
I jeszcze jedno. W menu serwisowym LG PX5R w opcji Panel Settings jest opcja Reset Panel Used Time ( czy jakoś tak ) co sugeruje, że czas pracy panelu można zresetować. Może potrzeby jest do tego jakiś dodatkowy PIN albo co ( nie próbowałem tam wchodzić ) ale jakaś droga do "nielegalnego" skrócenia przepracowanego przez panel czasu istnieje...
 

baranskia

Member
Temat obumarł... a kiki?

:!:
jw - niestety wciaż nie wiemy, bo kiki-wyrocznia zamilkłaaaaaaaa ;) dawno temuuuuuuuuuu
:!:
Szkoda, ale ja jednak...
CONTRA SPEM SPERO!
I czekam jak i inni...
:cool:
 

matizx

New member
Ustawienia

Mam pytanie do użytkowników LG PC1R.
Na jakich ustawieniach jedziecie?
R-
G-
B-

Jaka ostrość itd..
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

matizx
 
R, B, G -50%, kontrast, jasność, ostrość- 50%, XD auto, kino wł, kolor 32%, funkcja CSM normal, tryb oszczęny wł.- to do TV, DVD na ustwieniach NORMAL I STANDARD. Takie coś mi i żonce odpowiada.
 

matizx

New member
No i powiem, całkiem nieźle. Dzięki za pomoc, nigdy nie mogłem tego fajnie ustawić, a teraż żonie też się podoba :)

Do tygodnia muszę mieć Humka !!!!!
Wtedy C+ Sport HD wymiecie :)

matizx
 
Do góry