Plazma LG 50PS3000

martex

New member
Witam serdecznie. Jestem posiadaczem plazmy LG 50PS3000. Czytałem wiele opinii na temat telewizorów LG, nie zawsze pochlebnych. W przypadku tego telewizora stwierdzam, że jak na moje wymagania i gust jest rewelacyjny. Stawiam duże wymagania jeśli chodzi o jakość obrazu i dźwięku. Miałem okazję przetestować ww. telewizor i porównać z Samsungiem PS50A656 oraz Panasonicem TX-P50G10E - firma w Olsztynie zgodziła się wypożyczyć i dowieźć mi sprzęt do domu na test. Porównania dokonałem podłączając jednocześnie sygnał (HD) z dekodera Polsatu HD Samsung (szkoda bo jeszcze nie mam "N") i odtwarzacza Blueray LG BD 370 w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu, na kablach HDMI Profigold. Stwierdzam, że jakość do ceny jest rewelacyjna. Poza tym możliwości ustawień są ogromne w trybie eksperckim. Jedynie do czego możnaby się przyczepić to wzornictwo (lepsze było w LG 50PG4000), ale to też kwestia gustu. Wszystkie ww. plazmy są niezłe i przy odpowiednim sygnale różnice są znikome jeśli są zauważalne (bo może to tylko sugestia). Gorąco polecam ten TV. Zawsze można wypowiedzieć się źle stważając odmienne warunki (sygnał, oświetlenie, kable, etc.). Jednocześnie podkreślam, że wszystkie testy, oceny są subiektywne bo jeśli ktoś lubi np: Sony to nie wypowie się kategorycznie dobrze o Panasonicu i odwrotnie. Przykłady można mnożyć. Każdy powinien obraz i dźwięk oceniać na własne oczy i uszy, a dopytywać o jakość techniczną, wówczas jest OK. Zawsze można wydać kasę bez sensu, tylko po co.:rolleyes: Pozdrawiam. P.S.
 
Do góry