plazma LG 42pc35

waksio

New member
Dzwonilem właśnie do Saturna i koleś powiedział że model pc35 nie ma 100Hz i zaproponował "wyzszy" model pc51 który ma 100Hz, zastanawia mnie to wszystko :) i co teraz wybrać bo jutro ma być też pc51 za 3300zł a pc35 za 2950zł. Dr Marian jak bardzo twoje źródło jest pewne? :)
 

timbot

New member
Bez reklam
chcialbym zwrocic uwage, moze troche namieszac, ze pc35 jak weszlo do sprzedarzy to kosztowalo na skapcu co najmniej 3450, podczas gdy w tym samym czasie pc51 - 3100....
w media markt janki wczoraj pc51 bylo za 3400
 

waksio

New member
nierozumiem po co lg mialo by wprowadzac na rynek model pc35 w cenie modelu pc51 a w niektórych przypadkach droższy (przykład na skąpcu gdzie możemy znaleźć model pc51 za 3100zl a pc35 jest od 3350zł) i do tego model ten ma być bez 100Hz. poprostu nie kumam...
 

waksio

New member
mam jeszcze jedno pytanie do ludzi którzy widzieli ten model czy jest on w kolorze czarnym (pianino) czy raczej czarny mat?
 

penio

New member
waksio napisał:
mam jeszcze jedno pytanie do ludzi którzy widzieli ten model czy jest on w kolorze czarnym (pianino) czy raczej czarny mat?
Jest to kolor czarny mat.

Nie taki tandetny jak w Panasoniku TH-42PV7. Szczerze mówiąc chciałem kupić Panasa, bo nie podaba mi się byszczący czarny(wtedy były tylko PC51). Na szczęście pokazał się model PC35. W porównaniu do Panasa to niebo a ziemia, zarówno pod względem wyglądu jak i jakości wykonania. Ale może się mylę, to przecież rzecz gustu.
 

waksio

New member
Dzwoniłem dzis do saturna. Jakiś koleś powiedział mi, że są te plazmy więc przez telefon zarezerwowałem ją sobie. Po przyjeździe do saturna kapa!!! Facet mi mówi że ten model wogule do nich nie dojechał i żadnej rezerwacji na moje nazwisko nie ma. Szkoda że nie zapisałem sobie nazwiska z kim rozmawiałem przez telefon rezerwując tą plazme. Fuck!!!
 

prosper5250

New member
tak sobie czytam powyższe wywody i zastanawiam się po co kupować tv 100 Hz skoro stoicie w sklepie przed jednym w którym zastosowano tę technologię a w drugim obok nie a wy zastanawiacie się czy pc35 ma czy nie ma... skoro nie widzicie różnicy to po co ta debata? dla samego faktu posiadania odbiornika stuhertzowego? bez sensu! jednym użytkownikom podoba się wizja 100 Hz'owa innym nie... 100Hz jest stabilniejszy-mniej drży a ten "nie 100Hz'owy" ma za to lepszą ostrość... telewizor kupuje się oczami a nie ten który ma jakieś funkcje których nie będziecie używać lub zastosowaną technologię by marketingowcy mieli punkt zaczepienia dla tych którzy wpadają w ich sidła... a tak na marginesie-od jutra w moim sklepie akcja na tę plazmę: 2299!
 
Do góry