Plazma do 4000 K

eRGie

New member
Witam wszystkich

Chcę kupić plazmę co okazuje się nie takie proste. Telewizorów jest cała masa a nie bardzo wiem czym się kierować przy wyborze. Mam 2 warunki które ma spełniać ów sprzęcior:

- Ma być full HD
- Ma być nie mniejszy niż 46'' (mile widziane 50'')
- 3d fajnie, nie koniecznie
Tv będzie używany głównie do: oglądania telewizji cyfrowy Polsat HD, oglądania filmów z laptopa, grania na konsoli (czyli pełna eksploatacja)

Zastanawiam się nad kilkoma modelami:

Samsung PS-50C550


SAMSUNG PS-50C6500


PANASONIC TX-P46GW20
 

osip

New member
c6900 ma funkcje Motion Judder Canceller , obudowe slim i chyba Internet TV
c680 ma inna podstawe i standardowa grubosc obudowy
 

eRGie

New member
Więc polecacie Samsunga, PS-50C680 polecany przez privmw wydaje fajna opcją, ale czytałem na forum że Samsungi buczą i są głośne... Ile w tym prawdy?
 

don111

Banned
dużo, chcesz kupić Samsunga przez internet to ciągniesz los na loterii, jak kupujesz na miejscu to możesz zawsze sprawdzić czy hałasuje
 

eRGie

New member
Hhhmm to nie ciekawie. Tvika na pewno kupię przez neta, mieszkam w Irlandii i tutaj są droższe i to sporo. W takim razie zastanowię się grubo nad Samsem. W takim razie może Panas albo eL dzik ?? ;)
 

eRGie

New member
Lg bardzo ładne, świetny design, bardzo cieszy oko :) czy te dwa modele które podał Arturohdtv różnią sie tylko netem ??

Czy patrząc pod względem awaryjności ''eL dzik'' daje rade ?? bo przyznam się że nie myślałem za poważnie o tej marce...

Panas za mały musi być min. 46''

a i jeszcze małe pytanko :czy zwracać uwagę na tv poniżej 600hz, chodzi mi o gry czy, na przykład na 100hz modelu nie będzie smużenia ??
 

arturohdtv

New member
Myślę że dziś wiodące marki są podobnie awaryjne z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że stara plazma LG działa mi 6 lat i jest bezawaryjna dlatego zdecydowałem się ponownie na nową plazmę LG.
 

Hal9000

New member
Ergie, zainteresuj się Panasonikiem. Według mnie obecnie najlepsze plazmy. Jeżeli chodzi o jakość obrazu, ale wygląd taki bardziej klasyczny, mało urodziwy. LG natomiast maja ładniejsze designy. Z Samsunga raczej bym zrezygnował.
 

eRGie

New member
Jutro jadę do Soundstore i Harvey Norman popatrzeć, porównać i być może zdecydować ;)
Odezwę się jutro co i jak, tym czasem dzięki za rady.
 

eRGie

New member
Tak więc byłem w sklepach, widziałem Samsunga PS-50C680 i prezentuje się wybornie. Dla mnie lepiej od Panasów w tym przedziale cenowym.Ładniejszy obraz, więcej złącz,ładniejszy wygląd(w moich oczach) no i 3D.Minusem jest to że troszkę bzyczy jak się ucho przyłoży,ale mi to nie wadzi.Z metra nic nie słychać. Cena tutaj w Irlandii to 1600€ więc 500€ drożej niż w Polsce a to 2000tyś zł tak więc kupie przez neta i przywiezie mi go kurier. Dziękuje wszystkim za rady i napisze co i jak jak go dostane.
 

eRGie

New member
Z tym metrem trochę przesadzilem dla dobrego przykładu. Bzyczenie słychać jak się przytkinie ucho do obudowy. Naprawdę jest nie znaczne.
 
Do góry