plazma do 3tys!

danieltyl

New member
Witam wszystkich! Szukam plazmy 42-46 cali. Mam do przeznaczenia na zakup ok 2.5 -3 tys zl i szukam najleszego produktu w tym przedziale cenowym- najlepiej z panelemi antyodblaskowymi(nie wiem jak to fachowo nazwac) Wybrac Panasonica GT30 lub G30, a moze poszukac modelu z nowej serii-tylko ktory? Czy nie przeplacac bo nie ma sensu i kupic jakis ciekawy model Lg albo Samsunga? Prosze o fachowe porady. Podobno niejaki KIKI jest znawca tematu...
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam wszystkich! Szukam plazmy 42-46 cali. Mam do przeznaczenia na zakup ok 2.5 -3 tys zl i szukam najleszego produktu w tym przedziale cenowym- najlepiej z panelemi antyodblaskowymi(nie wiem jak to fachowo nazwac) Wybrac Panasonica GT30 lub G30, a moze poszukac modelu z nowej serii-tylko ktory? Czy nie przeplacac bo nie ma sensu i kupic jakis ciekawy model Lg albo Samsunga? Prosze o fachowe porady. Podobno niejaki KIKI jest znawca tematu...
w tym budżecie to nowe modele nie bardzo, poszukaj nowej nie poekspozycyjnej G30 46-50" będzie jak znalazł :) chyba że jakaś promocja na GT 46" to bież tylko mniejszego ekranu stanowczo nie.
 

danieltyl

New member
Tak ma filtr, który spisuje się naprawdę dobrze.
Przyjrzę się temu modelowi. Jest prawie 500 zł tańszy niż GT30 w tym samym rozmiarze 46 cali. Dla przeciętnego użytkownika zapewne G30 wystarczy w zupełności.
Powiedz mi jeszcze jedną rzecz: czy wśród LG i Samsunga jest jakiś model, który może w tej klasie cenowej konkurować z G30?
 
Do góry