plazma do 3k

gregoorek89

New member
Witam
Stoje przed wyborem kupna TV
Najchętniej kupił bym plazmę bo mnie jakoś tak zaczarowała swoim obrazem u znajomego . obecnie mam Sharpa LC 40SH340E
Czytałem troszkę na tym forum, patrzyłem na allegro oraz oglądałem tv w sklepach, przypadła mi do gustu plazma LG 50PH670S.
Tv będzie służył do oglądania TV satelitarnej, filmów z PC oraz od czasu do czasu do grania oraz normalnego użytkowania PC.
Bedzie stal w ciemnym pokoju, pokój ma wymiary 12m2.
Wiec może doradzicie coś po za tym LG co jest warte w tej cenie do 3K.
Najbardziej chciał bym aby miał własnie te 3D
z góry dzięki
Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszym rozwiązanie były Panasonic 50ST60, ale za niewielką dopłatą.
Ma lepsze zabezpieczenie przed wypalaniem, ciszej pracuje, masz lepszą czerń i skalowanie . Ma też lepsze wyposażenie.
Masz w środku TouchPena który kosztuje 300 zł.
Jeśli kwota nie przekraczalna to 42st60.
 

gregoorek89

New member
nie no pansonic to już trochę za drogi a szczególnie ze chciałem przeznaczyć 3k na TV i 1000zl na jakieś dobre kino domowe:)
Bo obecnie mam stereo z 2 kolumn i efektów nie ma :)
Wiec interesuje mnie tylko tv do 3K, czemu nie którzy polecają tego LG co napisałem a inny odradzają??
Może wypowie się ktoś znający się na rzeczy :)
No i 42"" to za malo, 50 " to minimum
 
Ostatnia edycja:

gregoorek89

New member
czytałem o tych powidokach i w wiekszosci plazm one sa, czy przy tym tv jest szara czern ?? nie zauwazylem tego aby byla szara ale wrecz az czarna :) ogladalem ten TV robiłem male testy w sklepie bo znajomy ma go na stanie, testy ogladania z dvbt, programy cyfrowe, filmy z usb oraz 3d:) jakos nic mnie nie zrazilo przy tym tv LG :)
 

gottagetaway

New member
Ale w plazmach LG powidoki się robią zaskakująco łatwo , niektóre zostają na stałe ( wypalenie ), jak np Saturnie z tego co pamiętam w łodzi. Sam na początku miałem wziąć 50ST60 i jest absolutnie nie porównywalna z jakąkolwiek plazmą od LG
 

hellhammer

New member
Ale w plazmach LG powidoki się robią zaskakująco łatwo , niektóre zostają na stałe ( wypalenie ), jak np Saturnie z tego co pamiętam w łodzi. Sam na początku miałem wziąć 50ST60 i jest absolutnie nie porównywalna z jakąkolwiek plazmą od LG

ale i zaskakujaco latwo znikaja. Przestan siac zamet. Uzytkuje juz drugiego budzetowego LG i jakos nic mi sie nie wypalilo!!!
Nie prownuj budzetowych plazm ktore w sklepie stoja po 15 godzin z jkednym i tym samym obtrazem wyswietlanym ciagle!!! Ogladasz ta sama planssze tyle? Wezcie na wstrzymanie z tym doplacaniem do st, dobry TV(tak wiem sslyszalem odtrzymal maksymalna liczbe gwazdek na cnet :) :) ale nie kazdy ma zawsze kase zeby doplacac, A 90% ludzi i tak nie zuwazy tych lizbowych przewag czerni nad czernia :D
Powidoki, coz i w tym panasie tez beda, nie ma plazmy ktora ich nie tworzy, pojawiaja sie szybko i szybko znikaja.
Co do jakosci obrazu i tak bedzie na kazdej plazmie 1000 razy lepszy niz na drogim ledzie, tyle w temacie.
 

gregoorek89

New member
no i po za tym nawet jak beda powidoki to w Tv jest funcja :rozmazania" tego :p a po za tym jak mam brac cos o 800 zl drozszego o niebo lepsza czern to mi sie nie oplaca, wole te 800 zl przeznaczyc na jakies dobre kino domowe badz porzadny amplituner i zestaw kolejnych 2 kolumn
 
Do góry