Plazma do 3500

zioomekk

New member
Witam od paru dni interesuje się kupnem plazmy, myslałem także o LCD ale z forum dowiedzialem się ze plazma jest lepsza :), zastanawiam się nad 37 -42 cale. Posiadam Polsat Cyfrowy.

Czy dobrym zakupem byłby PANASONIC TH-42PV7 ?

jak nie to dlaczego ? i czy w tym przedziale 3-3,5 zł znajde coś lepszego

Najlepiej kupic w miejscu zamieszkania ? czy np. w sklepach internetowych bo troszkę boje się żeby nic mu sie nie stało.

Proszę o odpowiedzi i opinię osób posiadających ten TV ;) POZDRAWIAM
 

Lech

New member
Bez reklam
zioomekk napisał:
Tydzień temu pojechałem do sklepu zakupić większy LCD (mam obecnie 27") w cenie około 5-6 tyś, a ze sklepu wróciłem z plazmą za 3tyś od Panasonica. Jeżeli chodzi o moje spostrzeźenia to podoba mi się zarówno dźwięk jak i obraz - na HD jest rewelacyjny. Mam świadomość że na rynku są lepsze ( czytaj droższe) odbiorniki za 15-17tysięcy PLN, ale ten jak na moje potrzeby gra dobrze. A wydatek 3k PLN jest w tym przypadku uzasadniony. Za kolejne 2-3 lata być może zmienię odbiornik na inny za podobną cenę, a i tak w kieszeni zostanie sporo grosza na inne wydatki.
 
Ostatnia edycja:

fazer58

Member
Bez reklam
Witaj! Na forum jest sporo informacji o PV7. Z sygnałem cyfrowym,radzi on sobie bardzo dobrze,dla mnie nawet rewelacyjnie! Ma wiele możliwości regulacji obrazu.Z czystym sumieniem mogę go zarekomendować.Jeżeli go kupisz,porozmawiamy o ustawieniach:)
 

deha

New member
kupiłem ten tv 5 miesięcy temu mam cyfre i ps2 jak dla mnie -to moja pierwsza plazma- to rewela mnogość ustawień żadnych powidoków kupiłem w internecie tv dostarczony pod drzwi zapakowany tak że jak by z 5 metrów spadł to i tak nic by mu siechyba nie stało zapłaciłem 3100 a jutro zamawiam do niego nagrywarkę dvd panasa zobaczymy jak będzie chodził z dvd
 

pado

New member
dziś kupiłem w MM 42PV7P za 3200 zł...

pierwotnie miałem zamówiony model 37 calowy, ale jako, że nie było na magazynie od paru dni, to kupiłem w MM 42 cale...TV jest świetny i nie żałuje wyboru Panasonica, mimo, że model PV7P jest dosc ubogi jeśli chodzi np. o wyścia...rozwazałem LG i Samsunga, ale wierzcie mi...bajery w LG (model PT81) to tylko bajery...a tv kupuje sie dla obrazu...Lg wg mnie najszybciej miało powidoki, potem samsung i na końcu panasonic...po tym jak zoabczyłem w sklepie panasonica z prawie tysiacem godzin przebiegu i zadnych sladow po logach stacji, to juz wiedzialem co kupic...
 

pado

New member
najlepiej wejsc na strone panasonica i porownac...
z tego co pamietam to rozni sie obudową oraz iloscia wyjsc (PV7 ma 1 HDMI i nie ma komputerowego DSUB)....jesli nie podłączasz kompa to wg mnie nie warto pakowac w tv wiecej pieniedzy...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Na stronie Panasonika porównać się nie da, gdyż mają niesolidne dane. Ale temat był już wielokrotnie poruszany na forum.

ArtS :)
 

jamie_thomas

New member
To mój pierwszy post na tym forum więc Witam wszystkich serdecznie!

Chciałem zapytać czy ktoś ma podłączoną konsolę (PS3 lub Xbox360) do PV 7

Czy lepiej w połączeniu z konsolą sprawuje się plazma czy lcd?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lepiej gra LCD - ale zależy w jakiej klasie cenowej. Bo jeśli na myśli masz no name - to nie.
 

jamie_thomas

New member
Klasa cenowa pomiędzy 2500 - 3000 zł. Odległość od tv 2,5 metra
Pokój zaciemniony żaluzjami.
Tv ma służyć przede wszystkim do grania na konsoli oraz oglądania DVD.
W przyszłości może jakaś cyfra +
Poniżej 10h użytkowania tygodniowo.

Pozdrawiam.
 

wader11

New member
dp 2500-3000

to wielkiego wyboru nie ma. albo Panasonic PV7 za jakies 2700 albo Philips 5332 w podobnej cenie oczywiscie 42 cale :) . Polecam www.ceneo.pl albo www.skapiec.pl zawsze znajdziesz cos ciekawego. NIe nam plazm LG/Samsung - te dwie wymienione widzialem na zywo i obie przypadly mi do gustu. Philips byl w Makro od reki za 3079 zl :) . A czy do konsoli nie lepiej jakies LCD w cenie do 3000zl . Za ta kwote mozna miec przyzwoite 32 cale - modele 100Hz itd :).
 
Do góry