Plazma do 2500ty lub led

Bfabiano

New member
Witam jestem posiadaczem starego kineskopowca ale czas leci i zaczyna draznic swoim wygladem. Nielubie przeplacac czegos czego nie wykorzystuje. Dodam ze jak ogladam telewizje u kolegow co maja jakies tanie lcd samsunga to mi sie nie podoba dlatego skierowalem sie ku plazmie. Problem w tym ze ja jestem sumienny moglbym czasem przelaczyc kanal itp. Ale mam kobiete i dziecko a oni sa spontaniczni czyli moze sie zdazyc ze kobieta przysnie na pare godzinek przy serialu lub maly wlaczy mini mini na kilka godzin i czy to nie zabije plazmy? mam kino domowe i chcialbym przez nie puscic dzwiek. chce miec jak najmniej urzadzen typu dvd, bd , komputer. najlepiej tylko komputer i ps3. Lubie grac i ale bywa z tym roznie czasem gram po 5-10 godzin dziennie a pozniej kilka miesiecy wogole.

bylem wstepnie w rtv agd i spodobal mi sie sony bravia led kosztowal 4400 moge go miec za 2500 czy taki telewizor moze konkurowac w jakosci obrazu z plazma za jakies 2500tys

siedze jakies 1,5-2 metry od tv i chce 40-42 cale

ogladamy sport seriale bajki i filmy z plyt w dobrej rozdzielczosci. dodam ze telewizor czasem chodzi od 8 rano do 4 w nocy

Pozdrawiam sorry za bledy ale nie mam polskich znakow ,a nie pisze od siebie. wiem ze kryteria sa rozbite. Mam metlik w glowie bo od kilku dni czytam co wybrac az sie odechciewa czasem kupna. jak poszedlem do sklepu to spodobaly mi sie sony za ponad 4tys ale naczytalem sie o efekcie salonu.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Najlepszy wybór jakość/cena to plazma Panasonic TX-P42G30 za 2000 zł.Wersja z 3D to TX-P42GT30 za 2700 zł.
 
Ostatnia edycja:

slawko1077

New member
Witam jestem posiadaczem starego kineskopowca ale czas leci i zaczyna draznic swoim wygladem. Nielubie przeplacac czegos czego nie wykorzystuje. Dodam ze jak ogladam telewizje u kolegow co maja jakies tanie lcd samsunga to mi sie nie podoba dlatego skierowalem sie ku plazmie. Problem w tym ze ja jestem sumienny moglbym czasem przelaczyc kanal itp. Ale mam kobiete i dziecko a oni sa spontaniczni czyli moze sie zdazyc ze kobieta przysnie na pare godzinek przy serialu lub maly wlaczy mini mini na kilka godzin i czy to nie zabije plazmy? mam kino domowe i chcialbym przez nie puscic dzwiek. chce miec jak najmniej urzadzen typu dvd, bd , komputer. najlepiej tylko komputer i ps3. Lubie grac i ale bywa z tym roznie czasem gram po 5-10 godzin dziennie a pozniej kilka miesiecy wogole.

bylem wstepnie w rtv agd i spodobal mi sie sony bravia led kosztowal 4400 moge go miec za 2500 czy taki telewizor moze konkurowac w jakosci obrazu z plazma za jakies 2500tys

siedze jakies 1,5-2 metry od tv i chce 40-42 cale

ogladamy sport seriale bajki i filmy z plyt w dobrej rozdzielczosci. dodam ze telewizor czasem chodzi od 8 rano do 4 w nocy

Pozdrawiam sorry za bledy ale nie mam polskich znakow ,a nie pisze od siebie. wiem ze kryteria sa rozbite. Mam metlik w glowie bo od kilku dni czytam co wybrac az sie odechciewa czasem kupna. jak poszedlem do sklepu to spodobaly mi sie sony za ponad 4tys ale naczytalem sie o efekcie salonu.


Sony - o jakim modelu piszesz, jeżeli to 40 cali to pewnie HX850 jak 46 to HX750, oba bardzo dobre, plazma 42st50 będzie lepsza wieczorami i w zacienionym pomieszczeniu (rolety), jako uniwersalny TV zdecydowanie sony a jak za 2500 to niema się co zastanawiać
 

Bfabiano

New member
Sony to jakies ich top modele podlaczone pod ps3 a reszta telewizorow chyba na analogowym sygnale na 30 telewizorow tylko 3 plazmy w panasonica i lg najtansza 4tys a obraz na niej byl caly w jakis zakluceniach jak mrowki. Wiecie czy wszystkie sklepy RTV AGD maja identyczny asortyment?

Dodam ze w pokoju mam caly dzien ciemn ,okna zaslaniaja wysokie drzewa dopiero na zime jak spadna liscie to sie przejasni :) ale dzien bedzie za to krotszy
 
Ostatnia edycja:

Bfabiano

New member
Zaraz poszukam i zobacze. Zapomnialem jeszcze o jednym. Jak to jest z HDReady i FullHD. Przez ostatnie dni naczytalem sie wiele ale posty byly z roznych lat i troche sie zaplatalem:). Jesli chce glownie ogladac telewizje, filmy dvd i divx-y oraz ps3 to lepszy obraz otrzymam biorac Hdready? Chodzac ostatnio po rtv agd przyznam ze jest ich juz malo.

Pozdrawiam

czy aby przeczytac testy porownawcze musze wykupic jakis abonament?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak - musisz się zalogować do klubu hdtv.
Siedzisz blisko telewizora więc stawiałbym jednak na płynność plazmy.
 

Bfabiano

New member
jak przy panasach gt30 i st50 wypada Samsung 51D 6900 chyba dla mnie za duzy sa mniejsze modele? i jak funkcjonalnosc


@Kiki mozesz polecic cos od siebie czytam sporo forum i widze ze twoj login przy wielu tematach. Napewno jestes w temacie na bierzaco
 
Ostatnia edycja:

Bfabiano

New member
Wiem ze troche marudze ale prosze o ostatnia pomoc czy lg 42LV570S jest porownywalny z Panasonicami wymienionymi wyzej. szczeze powiem ze na tyl LG obraz SD niejest jakis rewelacyjny ale moge go miec za 1500zl
 
Do góry