Plazma czy LCD

kwiec

New member
QuickTime 7 dla Windows, już jest

Oglądałem obraz HDTV i jestem zachwycony. Myślę ,że taki obraz zadowoli wszystkich. Zetknąłem się pierwszy raz , więc proszę się nie dziwić moim zachwytom. Film Coral REEF - był rewelacyjny. Wkrótce bedę szukał miejsca dla siebie , oczywiście skorzystam z Waszych doświadczeń . Nie wiem jak inni - ale ja trafiłem na ten portal oglądając pokazy na sprzęcie JVC i Sharpa. Dla mnie bomba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem po testach plazmy 42 PV 500 - robi wrażenie . Rozdzielczość matrycy ma olbrzymie znaczenie ale tylko przy najlepszym sygnale - tj. HDTV. Panasonic - wygląda bardzo profesjonalnie . Dodatkowy atut - obrotowa bardzo ładna podstawa.
 

fan

New member
U nas cena jest podobna na PV 500. Wszyscy szaleją w zakupach przed planowanym wejściem TV HDTV. Tu mają inną wartość pieniądza więc im znacznie łatwiej. Ale największe wzięcie mają Pioneery. Ale to chyba zaleta dużej reklamy na tą firmę. Nawet w HDTV - lecą co chwilę.
Wszystkie media podkreślają znaczenie złącza HDMI. Ja też im włączyłem Waszą stronę. Co prawda nie wiele zrozumieli ale byli zaskoczeni. Myśleli ,że jesteśmy za murzynami.
 

more

New member
Fakt cena to nie wszystko. Mądrego i milo posluchać .Faktycznie różnice między firmowymi palzmami a nie firmowymi mocno się zacieraja. Co raz bardziej jestem sklonny za Panasonicem. Jeszcze trochę połażę ale 42 Pa 50 ,chyba stanie się moim łupem.
 

janunio

New member
Bez reklam
konsola Xbob 360 i HDTV

dla NDAR-a: jeżeli DVD to "żyleta" to znaczy, że wymieniłeś/aś RUBINA lub Jowisza na coś nowego.
dla KIWIEC:[/b] zła wiadomość; Miałeś pecha bo Coral Reef IMAX to jak do tej pory najlepsza, dostępna realizacja w wysokiej rozdzieczości.
Jest porównywalna z AMAZON ( też INMAX). To jest TOP ABSOLUTNY w tej dziedzinie sztuki.

A moża tak zrobimy listę TOP TWENT w tej sprawie.

Oto moje propozycje:
[1] AMAZON
[2] Coral Reef
[3] Dema SONY
[4] The Man in Black (Prosieben HD)
[5] Roland Garros live (SONY HD Forum)
[6] Dema Pioneer
[7] operacje oczu - HD-1
[8] TERMINATOR III
[9] TOTO live wersja HD (HD-1) będzie ponownie jutro i pojutrze
[10] FALLEN ART ( Sztuka spadania a raczej Upadła Sztuka) polski wkład w rozwój światowego kina HD !!!
www.fallen-art.com/pl/

pozdro
 

more

New member
No i mam , mam,. mam mamma mia MAM. Szczęście to ulotna chwila ale jestem super zadowolony. Na razie jestem skołowany. Plazma JVC B50 .Jednak JVC - nasłuchałem się połaziłem i mam.
Super chodzi z mojej Cyfry nawet TVP1 .Jak puszczą piękne obrazki na trawel , macze na Eurosporcie - to rewelacja. Wreszcie mogłem Swoje zdjęcia wrzucić na ekram - teram do bier o widzę ,że widzę . Dzięki za info .Wierzę ,że długo pochodzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za kilka lat , a może krócej - DVB ?

Kończą się w kraju 42 B 50 JVC - szkoda. Mają być 42 X 50 /dwa razy droższe - HD ready/ Za duża różnica ceny. 42 B 50 mają doskonalą opinię. To naprawdę dobry wyrob.
Może wejdą JVC HD ILA ?
 

mron

New member
wybrałem 42 PV 500 Panasonic / na Pioneera zabrakło / - rewelacja - w domu . Rodzielczość super - 3m zupełnie starcza nawet na kablówkę - a DVD idzie jak marzenie.
Gorąco polecam. Dzieki za wszystkie podpowiedzi . Dzięki specjale - KIKI - to fachowiec - jakich mało w Polsce , a kilka sklepów odwiedziłem .Sypie danymi z rękawa. I można na nim polegać .
Sklep , ktory polecił - rewelacja - dziś zamawiasz a rano już mialem sprzęt .
I najwazniejsze - extra ceny .
Wrócę tu do Was nie raz . dzięki
 

arty

New member
Czy Thmoson 32 LCD LB 115 - za 4300? - to dobry wybór. Troche zaoszczędziłem - więc szarpnę się chyba na TV LCD. Widziałem na pokazach . Mi się podobał .Mam kino Panasonica i kabel .
Czy będzie dobry obraz. Bo wiecie ŻONA ....
 

sitaren

New member
Czytałem sporo propozycji na temat LCD.

A co powiecie na telewizory LCD i Plasma Daewoo ? Wkleje info producenta..

DLP-32D1LPS cena: 5999,00 PLN (ja mogę go kupić za 4399 zł)
telewizor LCD 32"
format obrazu 4:3 (Auto) / 16:9 / ZOOM
kąt widzenia 176 stopni (pion), 176 stopni (poziom)
rozdzielczość 1366 x 768 (16:9, SXGA)
kontrast 500:1
jasność 500 cd/m2 (CCFL)
standard video: PAL/SECAM - BG / DK / I / L, NTSC (AV)
standard audio: A2 - BG / DK, NICAM - BG / DK / I / L
moc audio: 2x10W
automatyczne strojenie 100 kanałów
blokada rodzicielska
progressive scan
funkcja PIP
filtr grzebieniowy 3D
stereo NICAM / A2
telegazeta (TOP/FLOF, MIX MODE)
menu ekranowe w 12 językach, w tym w języku polskim
wejścia: 2 x Component, 2 x SCART, S-Video, PC D-Sub, DVI-D
HDTV ready (480p, 720p, 1080i)
wymiary (SxWxG): 945 x 561 x 156 mm

DT-4242NA cena: 6999,00 PLN (moge go kupic za 4899 zł)
telewizor plazmowy 42"
rozmiar ekranu 106 cm
rozdzielczość 853 x 480
16.770.000 wyświetlanych kolorów
MGDI (Meta Genuine Digital Image)
kąt widzenia 160 stopni (pion / poziom)
kontrast 1500:1
jasność 700 cd/m2 (CCFL)
format 16:9 / 4:3 / ZOOM / Panorama
2 tunery (PIP / POP)
PAL B/G + I/I + D/K, L-SECAM, NTSC
moc audio: 2x10W
menu ekranowe w 19 językach, w tym w języku polskim
wejścia: 2xComponent, 2xSCART, S-VHS, PC D-Sub, DVI-D
zegar, timer, sleep timer
HDTV Ready (480p, 576p, 720p, 1080i)
wymiary bez stojaka (SxWxG): 1044 x 631 x 89 mm
wymiary ze stojakiem (SxWxG): 1044 x 706 x 310 mm
waga 30,2 kg (34,7 kg ze stojakiem)

Są to niezwykle interesujące propozycje, jednak nie wiem jak wygląda sprawa fachowego poglądu na temat tej marki w przypadku LCD i Plasmy.

Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Co prawda regulaminu forum jeszcze nie ma, ale proszę nie tworzyć kilku takich samych postów bo robi się śmietnik. :spam:

Wracając do tematu. W Berlinie daewoo zajęło całą halę lecz jakość produktów była widocznie słabsza (na oko, bo nie było możliwości porównania) niż takich producentów jak Sharp, Samsung czy JVC. Jeżeli widziałeś te odbiorniki i jesteś zadowolony z jakości to możesz kupić taki. Osobiście nie polecam
 

sitaren

New member
Ehh.. A tak ładnie skleciłem na tamtym wątku info.. :p

Sklep i antena sklepowa nie dają takiego efektu co by można było jakoś doświadczyć jakości. Chcę dokonać zakupu jutro.. ;) A za tę cenę są dostępne CRT więc sam już nie wiem czy warto..
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
powiedz ile chcesz wydać, jak duże masz pomieszczenie i jakiego sygnału głównie używasz a coś pomyślimy
 

sitaren

New member
Chce wydać do 4,500. Pokój 4 x 6m. Sygnał z kina domowego (Onkyo TX-SR 600 + ONKYO DV-SP 501). Na telewizję nie mam czasu, choć planuję Cyfrę założyć, ale to tylko żona mi marudzi, mnie i tak nie ma w domu cały dzień. Do tego czasem laptop będę podłączał żeby sobie np w Call of Duty pograć. Aktualnie posiadam Philips 32" 100Hz Panoramę, ale kolejny raz się coś w nim psuje i mam go już dość i myślę o zmianie..

Chciałem dokonać zakupu jutro więc liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

PS. Plasma już odpada, bo jednak za duża będzie. Pozostaje sprawa LCD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
LCD za 4750 - to seria R 31 Samsunga - Ocen na własne oczy .
Thomson LB115 4200 zł - poproś o pokaz w domu.
Samsung 32 a 41 4950
Faktycznie najlepiej zaprezentuje się Sharp 32 P 50 - za 5299 zł
W Twoich warunkach ważne jest aby sprzęt miał wszystkie złącza
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lcd Daewoo - jest cieniutkie . Podobne wrażenie odnieśliśmy odwiedzając hale Daewoo na Funk w Berlinie.
pozdrawiam
 
Do góry