plazma czy lcd jezeli ogladam tv glownie noca?

Fixxxer

New member
krajek napisał:
no tak takiej odpowiedzi moglem sie spodziewac w koncu jestesmy w dziale o plazmach :) co od sygnalu to mam kablowke

nie dlatego ze jestesmy w plazmach polecam plazme ;) IMO w ciemniejszym pomieszczeniu plazma lepiej swieci i dodatkowo lcd wymaga lepszego sygnału niz plazma. Widziałem u kumpla na lcd obraz z kabla i było co tu dużo mówić kiepsko, nieostre kontury rozmycia itd... wczoraj podłączyłęm plazme do kabla i ofekt mnie olśnił . Lcd z tym sygnałem nie poradził by sobie wogóle. Ale wybór należy do Ciebie;) podpytaj kikiego ewenti zamów u niego pokaz i rozwiejesz watpliwości
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli chcesz kupić w ciemno komus musisz zawierzyć.
Jeśli sam masz decydować i to z przyjemnoscią wyboru, to w swoich warunkach wybierzesz najlepiej , a może z rodziną ?

Oczywiście ,że wieczorem plazma da lepszy obraz .
A jaki to bedzie obraz - to tylko zależy od przeznaczonej kasy .
Mistrzem na tym polu jest Pioneer.
pozdrawiam
 

kojot

New member
WITAM
wybor moze byc jeden plazma jak masz watpliwosci zamow sobie pokaz w domu ale powiem ci tak na serio mozesz kupic plazme w ciemno ,lcd jest slaiutkie na sygnale z kablowki czy zwyklej antenie i pamietaj jak bedziez kupowac plazme to poczytaj o tych tv ja wybieralem pomiedzy panasem i pioneer-em i lg, mi zalezalo glownie na dobrym obrazie darowalem sobie jakis tam dodatki lg odpadl bo obraz byl nie do przyjecia mocno widac piksele, pozniej zaczelem porownywac pioneera i panasa i powiem ze nie ma naprawde roznic ja ich nie dostrzeglem a roznica w cenie spora i jeszce jedno chyba tez bardzo wazne na pioneerach wypalaja sie znaczki a na panasie nie ma nic, moj dzieciak meczy go calymi dniami na cartoonie i nie ma nic sam ogladalem caly miesiac mistrzostwa od rana do wieczora i tez nic sie nie wypalilo osobiscie polecam panasa pv60 i w tej cenie nic nie dostaniesz lepszego a masz sprzet a najwyszej polki, poczytaj co pisza uzytkownicy nie ma niezadowolonego czego nie mozna powiedziec o innych uzytkownikach plazm zycze udanego wyboru
pozdrawiam
 

krajek

New member
dzieki kojot znow duzo dales mi do myslenia!
plazma panasa jest OK, ale kupujac ja moge zapomniec o ogladaniu materialow HD. Dlatego, tez bralem pod uwage LCD JVC s70!
jestem ciekaw co Pan kiki na to? jak ten model radzi sobie z wyswietlaniem
obrazow w nocy?
 

krajek

New member
PV60 - ma rozdzielczosc 1024 x 768 ! co prawda jest HD ready, ale ten LCD JVC ma rozdzielczosc 1366x768. Sadze, ze ta roznica w rozdzielczosci stanowi jednak o jakosci odtwarzanego materialu HD. Jezeli sie myle prosze mnie poprawic...
 

krajek

New member
PV60 - ma rozdzielczosc 1024 x 768 ! co prawda jest HD ready, ale ten LCD JVC ma rozdzielczosc 1366x768. Sadze, ze ta roznica w rozdzielczosci stanowi jednak o jakosci odtwarzanego materialu HD. Jezeli sie myle prosze mnie poprawic...
 

twEEtR

New member
krajek napisał:
PV60 - ma rozdzielczosc 1024 x 768 ! co prawda jest HD ready, ale ten LCD JVC ma rozdzielczosc 1366x768. Sadze, ze ta roznica w rozdzielczosci stanowi jednak o jakosci odtwarzanego materialu HD. Jezeli sie myle prosze mnie poprawic...

Chyba ze wybierzesz model 50PV60 (50") - ten ma rozdzialke 1366x768...
 

dnc

Moderator
VIP
Dla przypomnienia.

Dla percepcji ludzkiego oka rozdzielczość pionowa ma mniejsze znaczeni niż pozioma. Dlatego nie zauważysz różnicy w jakości przy materiale HD 720p czy to na 42PV60 czy 50PV60. O materiale 1080i czy p to już inna sprawa.
 
Do góry