Plazma budżetowo

Tenenberg

New member
Kino już raczej wybrałem (Denon 1611, Jamo S426 i Jamo 210). Teraz chciałem dopasować do tego telewizor.

Oglądałem różne modele ale zazwyczaj w sklepach. Plazma wydaje się być rozsądnym wyborem, ze względu na czerń, czy mniejsze smużenie. Odległość od oglądającego to około 2,5-2,8 m. Zwróciłem uwagę na produkty Panasonica, lecz jest ich sporo i nie wiem czym się kierować ? Czy rozmiar 42' nie będzie za duży (wtedy musiałbym szukać LCD bo mniejszych obecnie plazm chyba na rynku nie ma) ?

Sygnał będzie z cyfry plus i cyfrowego polsatu, także z kanałami HD.

Będę potrzebować dwóch sztuk, więc chciałbym wybrać coś o dobrej relacji ceny do parametrów ale idąc drogą budżetowo.
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
"budzetowo" to dla kazdego zueplnie inna wartosc ...
napisz kwote za jeden TV max ile mozesz zaplacic to zapewne latwiej bedzie Ci pomoc.
Ja stalem przed wyborem TV ,a jako ze jestem neizdecydowany i dosyc wymagajacy to wybieralem TV przez kilka miesiecy. Wybor ostateczny padl na polecanego tutaj Panasonica G30. I po 1,5 miesiecu korzystania glownie PS3 + N TV + PC (filmy ,gry) moge powiedziec ,ze bylo warto.
Moge Ci go z czystym sumieniem polecic , jedyne do czego moglbym sie przyczepic to delikatne bzyczenie gdy na ekranie jest duzo bialego. I to tyle z minusow :) oczywiscie zadko jest tak duzo bialego + bardzo niski poziom sily glosu. Wiec z mojej perspektywy nie videofila ale wymagajacego uzytkownika jest ok. Byc moze postawic teog Panasonica obok jakiegos 2x drozsze zoabczylbym roznice ...ale gdy TV stoi w domku i pracuje codziennie jest naprawde super :)
 
Do góry