plazma ale jaka?

bosh

New member
witam wszystkich użytkowników. jestem tu nowy więc nie krzyczcie na mnie.. zadam pewnie to pytanie nie pierwszy raz ale mam zamiar kupić sobie tv. po wielu godzinach spędzonych na forach powolutku doszedłem do wniosku że kupię plazmę.. no właśnie jaka? zastanawiam się nad panasonic'iem bo pioneer troszkę drogawy. proszę doradźcie mi jaki model. odległość oglądania będzie wynosić około 320 cm. jest to pomieszczenie bardzo słabo oświetlone. mam cyfrowy dekoder polsatu. i odtwarzacz dvd. jaki rozmiar byłby optymalny? jak jest z tą rozdzielczością 1366x768? czy inwestować w fullHD? na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze modelu. co oznaczają poszczególne literki i cyferki w nazwach modelów panasonica? z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych :

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 

bosh

New member
-pokój 4,5 x 3,7 m
-dużo czytałem pozytywnych komentarzy o panasonicu więc preferuje -panasonic
-wielkość 42'', maksymalnie 46''
-sygnał z cyfry plus, oraz filmy dvd, divx, laptopa też bym chciał podłączyć, -możliwe że zainwestuje również w odtwarzacz blue-ray
-odległość od ekranu - około 320 cm
-do podłączenia tak jak wspomniałem jest dekoder cyfrowy polsatu, laptop, odtwarzacz dvd (blue-ray), może kiedyś kino domowe, aparat cyfrowy...
-cena do 4000 zł +/- 300zł
-więcej oglądam zdecydowanie w nocy
-nasłonecznienie jest znikome, małe okienko przez które nireiele światła dociera, pokój w "piwnicy"
-4 osoby max przed telewizorem
-lubię oglądać filmy wszystkich gatunków, sport... tak dokładnie to nie mam ulubionego kanału..
-obecnie mam 25" Curtis CRT z 13 letnim stażem:)
-prawdopodobnie będzie wisiał na ścianie
- w telewizorach wkurzają mnie psujące się piloty, ogólnie to jeszcze nie miałem żadnego tv w nowej technologi więc jeszcze nie zdążyły mnie niczym wkurzyć
-oczekuję bardzo dobrej jakości i funkcjonalności, dobrej jakości dźwięku i aby mimo postępu technologicznego był nadal funkcjonalny
-zastanawiam sie nad modelem - panasonic tx-p46s10e lub panasonic tx-p42g10e
co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry